ראשי » גנן » אזור הצפון

גנן בצפון

החיפוש יכול להסתיים גנן בצפון כאן הכתובת בשבילכם למצוא גנן שיעשה לכם עבודה מעולה. שיתקן ויסדר במקצוענות. כאן באתר שלנו תוכלו לבחור על פי המלצות של לקוחות מרוצים. היום בוחרים בטוח.

מקצוענים בתחום
בחר
באזור
בחר
בעיר
כל הערים
מיין לפי
בחר

כיצד שומרים על הדשא ירוק בצפון בימי הקיץ? כיצד גנן בצפון יכול לסייע בחיסכון במים במהלך השנה? מה חשוב לדעת על גינון בצפון?

אזור צפון הארץ תמיד נהנה ממזג אוויר נעים יותר משאר חלקי הארץ אך בשנים האחרונות ניתן לראות כי גם ימי הקיץ בו קשים למדי. עם טמפרטורות של שלושים מעלות בממוצע בימי הקיץ, יש צורך להסתגל לגינון אחר וזאת כדי להצליח ולשמור על הגינות הירוקות ועל הדשא ובמינימום השקיה. גנן בצפון הארץ כבר ידע להתאים את הצמחים הנכונים, את הדשא הנכון ואת צורת ההשקיה שתגרום לגינה לשגשג.

גנן בצפון להתאמת דשא

גינה ירוקה ופורחת היא גינה יפה ובמיוחד כאשר הדשא בה הוא דשא בריא וירוק. כדי שדשא יהיה ירוק לאורך כל ימות השנה יש לשמור על הלחות בשורשיו באופן קבוע. בישראל, כשהטמפרטורות בקיץ הנן גבוהות והשמש מייבשת את האדמה במהירות, יש לתכנן נכון את מערכת ההשקיה כך שהדשא ישרוד. גנן צריך לתכנן את מערכת ההשקיה כך שבשבעת חודשי הקיץ הדשא יקבל את הלחות לה הוא זקוק כדי לא להתייבש.

טיפים של גנן לשמירה על הדשא

כדאי מאוד לכסח את החלק העליון של העלים ולכסח בתדירות המותאמת לקצב הגדילה של הדשא.

  • כשמבצעים גיזום באמצעות מספרי דשא יש לעשות זאת בהתאמה לסוגו
  • ויש לבצע את הכיסוח בשעות נעימות, כשהוא אינו רטוב.
  • לפני השתילה כדאי לאוורר את הקרקע
  • ולהניח עליה תערובת דשנים שתסייע לדשא לשגשג
  • ולהשקות הרבה בימים הראשונים ועל פי הדרכת הגנן.

היכנסו להתרשם מהמחירון שאספנו ברשת.

גנן בצפון להדברת מזיקים או למניעת מחלות בדשא

מלבד העובדה שהטמפרטורות עולות בקיץ, הדשא גם חשוף למחלות שונות ולמזיקים שיכולים לגרום לו לנזקים קשים. במידה וישנם סימנים לנזק בגינה, כמו למשל התרבות ציפורים ומזיקים הנראים לעין או אזורי יובש בדשא, יש להתייעץ עם מדביר אילו חומרים יש לפזר על הדשא כדי למנוע זאת. אם עלים של צמחים הופכים חומים או מחוררים יש להתייעץ לגבי סוג הספריי בו יש להשתמש כדי למנוע זאת.

מה חשוב לדעת על תכנון הגינה בצפון?

אמנם הצפון נהנה ממזג האוויר הטוב ביותר בארץ, חודשי הקיץ עדיין מהווים עבור גננים אתגר גדול. בצפון ישנם סוגים של צמחים ועצי פרי המשגשגים בתנאי מזג האוויר, פעמים רבות ניתן ליהנות מצמחים אלו רק באזור הצפון ולכן כדאי מאוד להכירם.

  • פפאיה
  • דובדבנים
  • תאנים
  • גפנים
  • ותותים

הם צמחים שמומלץ מאוד לשלב בגינה. ישנם עצים שהנם חסכוניים במים, כדאי להתייעץ עם הגנן כדי להבין כיצד ניתן לשלב צמחים ועצים ייחודיים, חסכוניים ויפים במיוחד.

הגעת למקום הנכון

בוס בעלי מקצוע הנו אתר מקיף ובו כל בעלי המקצוע בארץ תחת אותה קורת הגג. במנוע החיפוש הפשוט של האתר ניתן למצוא בעלי מקצוע מכל התחומים, בין היתר גם גננים. ערכנו בדיקה וסינון ראשוניים כדי להבטיח שבעלי המקצוע הנם מומלצים, איכותיים ובעלי שם בתחומם. אצלנו הגולשים גם כן מדרגים את בעלי המקצוע והדירוג הנו נטו מתוך ניסיון אישי. יש לך צורך בגנן בצפון? פשוט צריך להיכנס ולחפש.

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

לאחר לחיצה על הכפתור ״שליחה״ הפרטים ישלחו לחמשת בעלי המקצוע המובילים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר