לוכד עכברים

ראשי » לוכד עכברים

עכשיו תמצאו לוכד עכברים מיומן ומקצועי שעובד עם רישיון בתוקף של המשרד להגנת הסביבה. לכידת העבר ושחרורו בטבע במקום המתאים לו. עם מינימום נזק לחיה. ללא רעלים לכידה בטוחה. בדקו היכן לוכד העכברים שלכם.

מקצוענים בתחום
באזור

רוצים לדעת כמה יעלה לכם להזמין לוכד עכברים? עליכם להביא בחשבון כי המחיר הוא לא חד משמעי. העלות יכולה להשתנות בהתאם ללא מעט פרמטרים, ולכן מוטב כי תהיו עם היד על הדופק. מוטב כי תנסו להבין מה משפיע על העלות של השירות, כדי שתדאגו שהמחיר יהיה מתאים. הרי אתם בוודאי לא תרצו למצוא אתכם בסיטואציה שבה תצטרכו לשלם ביוקר על השירות. גם ככה הסיטואציה היא לא סיטואציה נעימה, לא צריך להוסיף גם עלויות כספיות מוגזמות. במאמר הבא אנו נסביר לכם בדיוק אילו פרמטרים משפיעים על העלות הסופית.

מהי השעה שבה תזמינו לוכד עכברים?

השעה שבה תזמינו את אותו איש מקצוע היא קריטית בכל מה שקשור למחיר. כאשר אתם מבחינים בעכבר או בחולדה, אתם מיד תזמינו איש מקצוע. אך אם תחליטו לקרוא לאיש מקצוע מחוץ לשעות הפעילות, העלות תהיה בהתאם. עליכם לקחת את זה בחשבון כאשר אתם מבצעים את ההזמנה עצמה. אם יש אפשרות להמתין לשעות הפעילות, מוטב שתעשו את זה. אך ברוב המכריע של המקרים פשוט לא תהיה לכם ממש את היכולת לשלוט בזה.

כמה עכברים ישנם בדירה או במשרד?

יכול להיות שלשאלה הזאת בכלל לא תהיה לכם תשובה. אך מומחה ללכידת עכברים יקבע בין היתר את התעריף שלו על פי כמות העבודה. המשמעות היא שהמחיר ישתנה בהתאם לכמות העכברים שנמצאים בדירה או במשרד. זוהי הסיבה שבגינה המחיר עוד עשוי להשתנות במהלך פעולות התפיסה. הרי אותו איש מקצוע יוכל לגלות עכברים שאתם בכלל לא ידעתם על קיומם. תנסו לשער את כמות העכברים שאיתם אתם צריכים להתמודד, כך תקבלו הצעת מחיר רלוונטית.

לשאלות נוספות ומידע נוסף, צרו עמנו קשר

כמה זמן אותו לוכד עכברים עוסק בתחום?

לא רק העבודה עצמה היא זאת שמשפיעה על העלות הסופית שאותה תצטרכו לשלם. גם הוותק והניסיון של אותו איש מקצוע עשויים להשפיע בצורה ישירה על המחיר. ככל שאותו איש מקצוע יגיע עם ניסיון משמעותי, כך יהיה עליכם לשלם בהתאם. אך לניסיון יש תפקיד משמעותי כאשר אנו מדברים על תפיסה של עכברים. לכן מוטב כי תשקלו את כל העניינים הללו כאשר אתם בוחרים איש מקצוע לתפיסת עכברים.

באיזה אזור של הבית שוהים העכברים?

לתפוס עכבר זה לא עניין של מה בכך, ועליכם להביא בחשבון כי העבודה לא קלה. העכברים עשויים להיות בחלקים שונים של הבית בכל רגע נתון. ככל שיהיה קשה לגשת לעכבר, כך העלות צפויה לעלות בהתאם. הרי אם העכבר מתחבא במקום כזה או אחר, לאיש המקצוע תהיה עבודה משמעותית. ככל שהעבודה הופכת להיות מאתגרת, כך אתם תצטרכו להכניס את היד אל תוך הכיס. זוהי עוד אחת מהסיבות שבגינן המחיר שתקבלו הוא לא יהיה מחיר חד משמעי. המחיר שתקבלו עוד עשוי להשתנות בהתאם לנסיבות בשטח. אך אותו איש מקצוע ינסה לעשות את העבודה על הצד הכי טוב והכי מקצועי שיש.

האם ישנו סיכוי לביקור חוזר של אותו לוכד עכברים?

לעיתים ישנו סיכוי גבוה שאותו איש מקצוע יצטרך לחזור על מנת לבצע פעולות נוספות. במקרה כזה אם תחליטו לשלם על הטיפול כולו – יהיה עליכם לשלם סכום גבוה. הרי ככל שאיש מקצוע מגיע לטפל בבעיה, כך הוא מבזבז את הזמן שלו. אתם מבחינתכם תצטרכו לשלם סכומים גבוהים, דבר שלא ניתן להטיל בו דופי. אך בסוף יש לכם מטרה אחת שהיא להחזיר את החיים שלכם בחזרה למסלול התקין שלהם.

טווח מחירים
מחירון
לכידת עכבר בבית 300 – 350 ₪
לכידת עכבר בחוץ 400 – 450 ₪
עכברים בבורות ביוב 450 – 500 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

רוצים לדעת סוף כל סוף איך מרחיקים יונים בצורה יעילה? יש לא מעט פתרונות שיכולים לעלות

קרא עוד »

הדברת פרעושים לבד

הדברת פרעושים לבד

פרעושים הם אחד מהחרקים היותר מציקים שאנחנו פוגשים בחיי היום-יום. בניגוד למזיקים אחרים,

קרא עוד »

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

יש לכם חיות מחמד בבית? לא מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר תגלו פרעושים בבית. אם לא תדעו מה

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות