איתור נזילות

ראשי » איתור נזילות

איתור נזילות חשוב מאוד לעצור בזמן לפני שתתרחש הנזילה שיכולה לצוץ פתאום אבל קוראת ממזמן מתחת לפני השטח. באמצעות מכשור מתקדם כמו צילום טרמי העוזר לאתר את הנזילה נקודתית היכן היא מתרחשת ולדאוג לפתרונה.

מקצוענים בתחום
באזור

יש לך נזילה בבית אבל לא ברור מהיכן היא מגיעה? שעון המים לא מפסיק להסתובב אף על פי שהברזים סגורים? מי יכול לבצע שירות של איתור נזילות במהרה?

אחת הבעיות המוכרות בתחום השיפוצים והתיקונים בבית הנה בעיה של רטיבות ונזילה בקירות מבנים. בין אם מדובר על בית פרטי או על בניין דירות, הרטיבות יכולה להתרחש בכל שלב ובכל עונה בשנה וגם כאשר מדובר על מבנה חדש או על בניין דירות. הנזילה יכולה להיגרם מסיבות רבות וחשוב מאוד לא לזלזל בכך כשרואים שמפתחת בעיה, מיד יש לבצע איתור נזילות על ידי איש מקצוע ולבצע תיקון טרם יגרם הרס בלתי הפיך למבנה.

איתור נזילות – מהם הגורמים לנזילות?

ישנם גורמים שונים לנזילות אך אין ספק כי אחד הגורמים הנפוצים לנזילות היא נזילה או פיצוץ מהצנרת. נזילות אלה יכולות להתרחש מכמה סיבות, כאשר בדרך כלל מדובר על בלאי והתיישנות של מערכת הצנרת לאורך השנים. לעיתים מדובר על בעיות של ליקויי בנייה ולעיתים אף כתוצאה מחבלה בעת שיפוץ. סיבה נפוצה נוספת של נזילות היא בעיה במבנה, זה יכול להיות גג שיש ממנו דליפה או דוד שהתפוצץ ולכן השלב הראשון שיש לעשותו הוא לבדוק מהיכן הנזילה מגיעה ובהתאם לכך לקרוא לבעל המקצוע.

מהם הסימנים לנזילה?

ישנם סימנים ראשוניים שמצביעים על כך שישנה נזילה, סמויה או גלויה ויש לשים אליהם לב:

  • רטיבות – כתמי רטיבות בקירות או בתקרה, מים שיוצאים מאזור הפאנלים של הרצפות או מהרצפות עצמן, יכולים כולם להצביע על נזילה שקיימת במיקום נסתר בצנרת המבנה. חשוב לשים לב גם להתנפחות הקירות ולטיח שמתקלף או לטפטים שמאבדים מצורתם החלקה ומתקלפים.
  • עובש – כאשר מתפתח עובש במבנה זהו סימן מובהק לבעיית לחות שבדרך כלל נגרמת מרטיבות או נזילה. העובש מסוכן לבריאות ופעמים רבות הוא נסתר מאחורי רהיטים וניתן לזהותו באמצעות הריח החריף שלו. במקרים אחרים מתפתחת פטרייה שחורה בקירות ובתקרה וניתן לראותה בבירור.
  • איטום טוב – יש לשים לב אם יש בעיית איטום של פתחי הכניסה למבנה כולל מרפסות, בטווח הארוך הדבר עלול לגרום לבעיות רטיבות.
  • סדקים במבנה – כאשר ישנם סדקים במבנה חודרת אליהם לחות ואם הם חיצוניים אז גם מי גשמים. בטווח הרחוק הדבר עלול לגרום לכתמי רטיבות ולנזילה בתוך המבנה ובשל כך גם להרס של הקירות והתקרה.

ביצוע איתור נזילות במבנה

בשלב הראשון של ביצוע עבודת איתור נזילות בבית איש המקצוע יעשה שימוש בכלים טכנולוגיים כדי לאתר את מקור הנזילה. לכל סוג של נזילה ישנם כלים טכנולוגיים שונים המסייעים באיתורה, כך למשל מאתרים נזילה סמויה בחצר הבית בעיקר באמצעות גז ובקירות הבית עושים שימוש בעיקר במצלמות תרמיות. כאשר מדובר על נזילה במי הביוב של המבנה נעשה בדרך כלל שימוש במצלמת סיב אופטי וכדאי מאוד ליידע את בעל המקצוע שמגיע לבצע את האיתור על כל פרט שיכול לסייע לו להבין מהיכן נובעת הבעיה.

מוצאים בשבילכם את אנשי המקצוע הטובים בארץ

אתר בוס בעלי מקצוע הנו אתר המהווה מאגר נוח לגולשים ובו בעלי מקצוע מכל התחומים ובפרט בתחום איתור הנזילות. באתר ניתן למצוא במהירות רבה את בעל המקצוע הרצוי וזאת לאחר שערכנו עבור הגולשים את עבודת הסינון הראשונית ווידאנו כי מדובר באיש מקצוע איכותי. יש לך צורך ממש עכשיו באיש מקצוע בתחום איתור הנזילות? אין סיבה להמתין עוד רגע, יש להיכנס לאתר ולבחור מבין בעלי המקצוע האיכותיים את מי שיפתור לך את הבעיה!

טווח מחירים
מחירון
דמי ביקור על בדיקת נזילה 220 – 250 ₪
בדיקה עם בלון הצפה 400 – 500 ₪
בדיקת לחות 500 – 600 ₪
איתור נזילה במצלמה תרמית 600 – 900 ₪
טיפים
מידע מקצועי
פתיחת סתימה באסלה עשה זאת בעצמך

פתיחת סתימה באסלה עשה זאת בעצמך

גיליתם כי מסתתרת לה סתימה בתוך האסלה? חשוב מאוד שתגיבו במהירות על מנת שתוכלו להחזיר

קרא עוד »

איך לפתוח סתימה? לא תמיד צריך להזמין אינסטלטור!

איך לפתוח סתימה? לא תמיד צריך להזמין אינסטלטור!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים לדעת איך לפתוח סתימה. צריך להדגיש כי חלק מהסתימות יהיו

קרא עוד »

נזילה סמויה בבית: איך תדעו מתי לקרוא לאינסטלטור?

נזילה סמויה בבית: איך תדעו מתי לקרוא לאינסטלטור?

נזילה סמויה בבית עשויה להיות מאוד מאיימת אם לא תאתרו אותה בזמן. אך אתם בוודאי שואלים

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות