דודי שמש

ראשי » דודי שמש

צריכים התקנת דודי שמש מעכשיו לעכשיו? זה המקום בשבילכם. כאן בדף העמוד ניתן לבדוק את האופציות לבחירה נכונה ולהזמנת מומחה בהתקנת דודי שמש על ידי טכנאי דודים מוסמך ומקצועי בתחום. דרגו את המומחה ותמצאו.

מקצוענים בתחום
באזור

יש לך בעיה עם דוד השמש? הדוד לא מחמם את המים כמו שצריך? מי מבצע תיקונים של דודי שמש באופן מקצועי?

אין דבר מרגיז יותר מדוד שמש שאינו מחמם את המים. בארץ שטופת שמש כמו ישראל אין שום סיבה לא לעשות שימוש במשאב הטבע שלנו וליהנות גם בימי החורף מחיסכון בחשמל. דודי שמש אמורים לספק מים חמים כל עוד יש שמש, אך חשוב להתאים אותם לצריכת המים המשפחתית ולעשות בהם שימוש נכון כדי להאריך את אורך חייהם, אז כיצד עושים זאת?

תקלות נפוצות של דודי שמש

למרבה הצער תקלה בדוד השמש כמעט תמיד מגיעה בהפתעה ורק כשכבר רוצים לעשות את המקלחת החמה מגלים כי אין מים חמים כלל. ביום שמש רגיל, גם בחודשי החורף, דוד השמש אמור לחמם את המים ולספק מים חמים לבני הבית. חשוב להבין שניתן למנוע את ההתקלות תוך שימוש נכון בדוד השמש. חשוב לא להדליק את הדוד כאשר אין צורך בכך ורצוי להתקין מסנן אבנית.

תקלה ידועה אחת היא שהתרמוסטט לא מכוון את המים כמו שצריך, תקלה מאוד נפוצה אחרת הנה הצטברות של אבנית בחלקים שונים של הדוד. האבנית יכולה להצטבר בצנרת הדוד או על קולטני השמש. תקלה נוספת שיש בקולטני השמש היא כשהם מלוכלכים, הלכלוך מפריע לקולט לקבל אליו שמש ישירה ובשל כך הדוד אינו מתחמם. כמו כן, גוף החימום של הדוד יכול להישרף וגם יכולה להיות נזילה בצנרת שגורמת לקצר.

התרשמתם? צרו עמנו קשר

איך מתאימים דודי שמש לצריכה המשפחתית?

כדי למקסם את השימוש הנכון בדוד השמש יש לרכוש דוד שמתאים לצריכה המשפחתית. למשל, אין סיבה שמשפחה בה יש שני נפשות תחזיר בדוד שמש בנפח של 200 ליטרים ולהיפך. חשוב מאוד לבצע את החישוב בצורה נכונה ולהביא בחשבון גם נושאים של התרחבות המשפחה כאשר מתקינים דוד שמש חדש.

כמות הליטרים יכולה להשתנות מאדם כזה לאחר, אך בממוצע ניתן לומר כי אדם צורך בין שלושים לארבעים ליטרים של מים חמים ליום, אז כל שנותר לעשות הוא לחשב את הצריכה על פי חישוב זה ועל פי חישוב מספר הנפשות בבית.

כמה זמן יחזיק דוד השמש?

כמו עם כל המכשירים החשמליים השונים, דודי השמש של היום שורדים פחות מדודי השמש של פעם. כיום דוד שמש יחזיק בממוצע 12 שנים אך ניתן בהחלט להאריך את חייו במגוון דרכים. למשל, מומלץ להשתמש בדוד בחוכמה ולא להדליק אותו שעות שלא לצורך וגם, מומלץ להתקין בבית מסנן אבנית שיצמצם את הצטברות האבנית שהנה הגורם מספר אחד בתקלות של דודים.

בחירת איש מקצוע לתיקון דוד השמש

כמו בכל תחום אחר, גם כאשר בוחרים איש מקצוע לתיקון דודי שמש יש דבר ראשון לחשוב על ניסיון בעל המקצוע. חשוב לבחור בעל מקצוע שנמצא אי אלו שנים בתחום ויש לו את כל הידע והכלים הטכנולוגיים לאתר תקלות בדודים ולתקנם במהירות. מומלץ למצוא בעל מקצוע שמספק קבלות, זמין מבחינת זמנים ומובן שאם יש עליו המלצות – מה טוב.

בעלי המקצוע הטובים בארץ תחת אותה קורת הגג

אתר בוס בעלי מקצוע הנו אתר בעלי המקצוע הגדול בארץ ובו כל בעלי המקצוע, בכל התחומים ובפרט בתחום דודי השמש. אצלנו באתר ניתן למצוא בקלות בעלי מקצוע שכבר עברו סינון ראשוני על ידנו, אז אין שום סיבה להמתין – למציאת איש מקצוע לתיקון דודי שמש יש להיכנס כבר עכשיו ולראות את מבחר אנשי המקצוע בתחום!

טווח מחירים
מחירון
ביקור טכנאי 220 – 250 ₪
התקנת שסתום אל חוזר 280 – 300 ₪
התקנת מגן אבנית 300 – 350 ₪
התקנת תרמוסטט 300 – 350 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך תוכלו לדעת איזה חומר לאיטום גגות כדאי לרכוש?

איך תוכלו לדעת איזה חומר לאיטום גגות כדאי לרכוש?

החיפוש אחר חומר לאיטום גגות יכול להיות מעט מבלבל. הרי קיימים סוגים שונים של חומרים,

קרא עוד »

הכן ביתך לחורף

הכן ביתך לחורף

הכן ביתך לחורף – החורף כבר נמצא איתנו ואיתו גם לא מעט גורמים העלולים לפגום בביטחוננו.

קרא עוד »

איך לפתוח סתימה? לא תמיד צריך להזמין אינסטלטור!

איך לפתוח סתימה? לא תמיד צריך להזמין אינסטלטור!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים לדעת איך לפתוח סתימה. צריך להדגיש כי חלק מהסתימות יהיו

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות