ראשי » לוכד נחשים

לוכד נחשים

לוכד נחשים בדרך אליכם! נתקלתם בנחש עכשיו פתאום בהפתעה? דבר ראשון אל תילחצו. תמיד יש לכם למי לפנות ולמצוא סיוע. כאן בדף האתר מוצאים לוכדי נחשים מקצועיים בעל כלים ויכולת לתפוס את הנחש כדי להחזיר לכם את השקט.

מקצוענים בתחום
בחר
באזור
בחר
בעיר
כל הערים
מיין לפי
בחר

מתי מזמינים לוכד נחשים? איזו הסמכה יש לאיש מקצוע מתחום זה? איפה מותר לשחרר נחש שנלכד?

נחשים חיים בפריסה ארצית רחבה ונמצאים גם בטבע אבל גם בגינות ציבוריות, בתים פרטיים ועוד. מבחינה בריאותית, יש להתייחס אל כל הכשת נחש כאל הכשה של נחש ארסי. אז נכון שלא כל נחש הוא ארסי ושרוב הנחשים לא מזיקים, אבל זה ממש לא משהו שכדאי להמר עליו.

הדרך היחידה להתמודד בצורה בטיחותית עם מפגש של נחש מכל סוג היא להזמין לוכד מוסמך. התפקיד של לוכד מוסמך הוא להשתמש בהכשרה ובהיתר מטעם רשות הטבע והגנים, כדי לפתור את הבעיה. בשביל לפתור את הבעיה, על הלוכד ללכוד אותו – אבל תוך פגיעה מינימאלית בו ובסביבה שלו.

לוכד נחשים – בעלי המקצוע שיפתרו לך את הבעיה

אתר בוס בעלי מקצוע נועד על מנת שתהיה לך כתובת לפנות אליה בכל רגע נתון. עם מאגר כל כך גדול של בעלי מקצוע מוכחים, ייקח עכשיו פחות זמן מהרגע שבו יתגלה הצורך בהזמנת מומחה ועד שהוא יגיע אליך.

מטרתנו היא לרכז עבורך בעלי מקצוע לפי דירוג של מקצועיות, מחיר הוגן וזמינות. כאשר כל המידע מונח בפניך, יש סיכוי גבוה שבעל המקצוע שיבקר אצלך גם יעשה עבודה טובה.

לכידת נחשים לפי החוק

החוק בישראל קובע שנחשים הם בעלי חיים מוגנים. הסיבות לכך קשורות לזני הנחשים שחיים בארץ, לחשיבות שלהם עבור המערכת האקולוגית ולאופן שבו משתמשים בהם לצרכי מחקר. אז אם רוצים ללכוד אותם, חייבים להכיר את החוק ולפעול על פיו.

החוק קובע שכל פגיעה בנחש עלולה להוות עבירה. גם במידה ורואים נחש בבית או בגינה, חל איסור ללכוד, להרוג או להחזיק אותו בשבי. יתרה על כך, הפרעה לנחש חייבת גם היא להיעשות באישור מיוחד. את האישור הזה נותנת רשות הטבע והגנים והיא גם רשאית להסמיך לוכדים.

הסמכת לוכד נחשים

לוכד מוסמך הוא מי שלא עובר על החוק כדי להימנע מקנסות או עונשי מאסר בפועל. אבל עבור מי שמזמין את הלוכד, המשמעות היא גם רמת מקצועיות גבוהה.

הזמנה של לוכד מוסמך מעידה על כך שהוא עבר תהליך הכשרה. במסגרת תהליך הכשרה והסמכה, בעל מקצועי אמין יודע לזהות את ההבדלים בין הנחשים כדי לדעת איך לגשת אליהם. מלבד היכולת של הלוכד לזהות כל נחש ואת מה שמאפיין אותו, יש לו גם את הכלים לבצע את הפעולה מהר וביעילות.

היכנסו לגלות מי אנחנו

האחריות של לוכד נחשים

בעלי מקצוע לוקחים על עצמם אחריות רבה בכל עבודה שהם עושים. אבל ספציפית מול נחשים, יש להם אחריות מאוד גדולה.

האחריות של הלוכד היא ללכוד את הנחש בלי לפגוע בו. חוץ מזה, החוק מחייב את הלוכד להעביר את הנחש לשחרור בשמורת טבע. בשלב הזה, החוק קובע שיש לשחרר את הנחש רק בתיאום של לוכד מוסמך מול פקח שמורות הטבע האזורי.

מקרים שבהם רואים נחש במקום ציבורי ולא פרטי דורשים פניה אל מחלקת תברואה או מוקדי חירום של הרשות המקומית. בכל מקרה של שטח פרטי, הפתרון הוא לפנות אל לוכד נחשים מוסמך.

יש לנו בעל מקצוע בשבילך!

בטח ישמח אותך לדעת שבעלי המקצוע באתר זמינים עבורך בכל שעה ובכל יום. אם חשוב לך להזמין בעלי מקצוע מוסמכים, הגעת למקום הנכון.

אתר בוס בעלי מקצוע יסייע בחיפוש לכידת נחשים לפי מחיר הוגן, מקצועיות וכמובן זמינות. דרכנו יהיה לך קל לפתור את הבעיה באופן מיידי ואנו נשמח להעמיד לרשותך מנוע חיפוש משוכלל ומתקדם.

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

לאחר לחיצה על הכפתור ״שליחה״ הפרטים ישלחו לחמשת בעלי המקצוע המובילים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר