לוכד נחשים במרכז

ראשי » לוכד נחשים » אזור המרכז

מתלבטים אל מי לפנות כשאתם נתקלים בנחש באמצע החיים? כאשר אתם בשטח הפרטי שלכם פנו אל לוכד נחשים במרכז. והיעזרו בו כדי לתפוס אותו. כאשר אתם נמצאים בסביבה עירונית כמו גינה ציבורית, פארק או כל שטח ציבורי. אז יוצרים קשר עם המוקד העירוני.

מקצוענים בתחום
באזור

מתי מזמינים לוכד נחשים במרכז? האם מותר להרוג נחש משוטט?

מומחה נחשים הוא איש מקצוע שצריך לקבל הסמכה לכך. את ההסמכה מספקת רשות הטבע והגנים, רק לבעלי מקצוע שמסיימים תהליך הכשרה ייעודי. מטרת ההכשרה וההסמכה היא לדאוג שמי שלוכד את הנחשים יעשה את זה בלי לפגוע בהם. נכון להיום, החוק בארץ אוסר על חיסול והריגה של נחשים. למעשה, הנחש הוא חיה מוגנת וזאת אף על פי שלעיתים הוא עלול להיות ארסי.

ההנחיה הרשמית של רשות הטבע והגנים היא להתייחס אל כל נחש כאילו הוא ארסי. מובן שזה לא באמת ככה, אבל נקודת מבט כזו מעדיפה מעט להחמיר על מנת למנוע הכשות ונזקים. כמו כן, חשוב לוודא מראש שמי שמגיע על מנת ללכוד את הנחש הוא אכן בעל מקצוע שמכיר את התחום ומוסמך לעשות בו.

לכידת נחשים מזמינים דרכנו

אתר בוס בעלי מקצוע מרכז עבורך נותני שירותים בשלל תחומים שונים. אבל במקום להמר על מי שיגיע אליך לחצר או למרפסת, אנו מרכזים עבורך מידע על בעלי מקצוע מוכחים.

החשיבות של הזמנת לוכד נחשים במרכז

יש כמה נקודות שעוזרות לשפוך אור על החשיבות של הזמנת מומחה נחשים מיומן. יתרה על כך, כדאי להכיר את האפשרויות שעל הפרק כדי להבין מדוע רצוי לתת עדיפות ללוכד נחשים מקומי שמכיר את האזור.

באזור המרכז למשל חיים נחשים מעט אחרים לעומת באזור הצפון או הדרום. אז אם רוצים שהלוכד ימצא את הנחש מהר ויעזור לנו לחזור לשגרה בהקדם, צריך לוודא שיש לו את הידע הרלוונטי. כאן אפילו הסמכה כללית מצד רשות הטבע והגנים לא תעזור, כי היא תקפה לכל מקום בארץ ולא ספציפית למרכז.

היכנסו לגלות מי אנחנו

כך יודעים שהגיע הזמן ליצור קשר עם לוכד נחשים במרכז

כדאי למהר ולהזמין מומחה נחשים בכל מקרה שבו חוששים להימצאות של זוחלים כאלה בסביבה:

  • הפרטית
  • או הציבורית.

ההבדל הוא שבמרחב הציבורי, מי שאחראי על הזמנת לכידה זו מחלקת התברואה של העירייה. אבל בבית או בחצר, מי שצריך ליצור קשר עם מומחה נחשים מקומי אלו אנשים פרטיים.

הכי קל לדעת שצריך ליצור קשר עם מקצוען במרכז כאשר רואים בעיניים את הזוחל. אם לא רואים ספציפית את הנחש, אפשר לשער שהגיע הזמן להזמין אותו כאשר יש סימנים להימצאותו בשטח. בין היתר, הסימנים העיקריים הם נשל נחש שנותר מאחור או סימני מחילות בקרקע.

תדירות הזמנת לוכד נחשים

מומחה מקצועי שיש לו הסמכה ושמכיר את האזור אמור לפתור את הבעיה לתקופה ארוכה. אמנם אין אף דרך להתחייב לכך שהבעיה לעולם לא תחזור, אבל רמה גבוהה של מקצועיות מאפשרת להשיג את השקט הנפשי הנדרש.

לרוב, אפשר להסתפק בהזמנת בעל מקצוע מיומן רק אחת לכמה שנים. אם לא מדברים בבית פרטי אלא בשטח חקלאי, יכול להיות שהתדירות תהיה גבוהה.

יש לנו לוכד נחשים במרכז בשבילך!

מנוע החיפוש של בוס יאפשר לך למצוא לוכד נחשים לפי פרמטרים של זמינות, מקצועיות ומחיר הוגן. כעת, השארת פרטים באתר תאפשר לך לתאם ביקור של לוכד נחשים במרכז בהקדם.

טווח מחירים
מחירון
איתור נחש 300 – 320 ₪
לכידת נחש 550 – 600 ₪
לכידת נחש מורכבת 800 – 900 ₪
טיפים
מידע מקצועי
הדברת ג'וקים לבד

הדברת ג'וקים לבד

הם מציפים את הבית, ומתחילים להיכנס גם לחבילות המזון על השיש. אם גם בביתכם יש תיקנים יתכן

קרא עוד »

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

יש לכם חיות מחמד בבית? לא מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר תגלו פרעושים בבית. אם לא תדעו מה

קרא עוד »

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

נכנס לכם אורח לא צפויה אל תוך הבית? מה עושים עם נחש בבית? הימצאות של נחש בבית היא ללא

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות