ראשי » לוכד חולדות

לוכד חולדות

לטווח מחירילוכד חולדות

מחפשים לוכד חולדות מקצועי? בעמוד תוכלו למצוא בעלי מקצוע מדורגים לפי אמינות, מקצועיות ומחיר מתחום לכידת חולדות עם ביקורות והמלצות מאומתות. כדי לקבל עבודה מקצועית, אדיבה ובעיקר עם אחריות. הזמינו בעלי מקצוע רק עם ביקורות מאומתות.

מקצוענים בתחום
באזור

לוכד חולדות מקצועי – מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

גיליתם כי יש לכם חולדה בבית או בעסק? כדי שתוכלו להחזיר את החיים בחזרה לשגרה, יהיה עליכם להזעיק לכידת חולדות מקצועית. הלחץ שלכם במקרה כזה עלול להיות משמעותי, אך עדיין זה לא אומר שאתם צריכים לעשות טעויות. מוטב כי תקבלו מענה על כל השאלות שעשויות לעניין אתכם, כך שתעשו בחירה נכונה. הרי ככל הנראה זוהי הפעם הראשונה שבה אתם מזמינים לוכדי חולדות, וזה לא תהליך שאתם מכירים. אחרי קריאת המאמר אתם תוכלו לדעת בדיוק איך להזמין את האיש שיהיה הכי מתאים לכם. כזה שיאפשר לכם להעלים את המכרסמים מהבית או מבית העסק בו אתם שוהים.

האם לוכד חולדות מקצועי מתחייב לתוצאות?

כל עוד יש חולדות בבית או בעסק שלכם, הלוכד מתחייב לעמוד בתוצאות שעליהם סיכמתם מראש. אם יהיה ניתן לתפוס את החולדה על המקום, הלוכד יבצע את המשימה תוך זמן קצר. אם לא יהיה ניתן לתפוס את החולדה באותו הרגע, הלוכד יציב מלכודות ללכידת החולדה. אך מה שבטוח הוא שבתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרת החיים הנורמטיבית. בלי שתצטרכו לחשוש שהחולדה עלולה להסתובב לכם בתוך הבית או בתוך העסק.

האם לוכדי חולדות הם גם לוכדי עכברים?

לאנשים שאינם מכירים את סוגי המכרסמים השונים זה לא באמת משנה איזה מכרסם הם מצאו. המטרה היא כמובן ללכוד את המכרסם במהירות על מנת שהוא יעשה כמה שפחות נזק. החדשות הטובות הן שכל לוכד חולדות מקצועי הוא גם לוכד עכברים מדופלם. כך שאתכם לא מעניין איזה סוג של מכרסם הוא אמור לתפוס, העיקר שיתפוס אותו בהקדם. כי כל עוד המכרסם מסתובב בחופשיות, אתם בוודאי תהיו בלחץ.

האם לוכד חולדות מקצועי עלול לפגוע בה?

כל איש מקצוע המתמחה בלכידת עכברים או חולדות עושה זאת תוך זהירות יתרה. מובן שהמטרה היא בראש ובראשונה לתפוס את המכרסם שמסתובב לו בחופשיות. אך מטרה נוספת היא לעשות זאת כאשר למכרסם לא יקרה דבר. כך שמיד לאחר שהוא נתפס, יהיה ניתן לשחרר אותו לחופשי במקום רחוק. תזכרו כי גם המכרסם נקלע למצב לא נעים, ואנו יכולים לעזור לו. ככל הנראה כמו שאתם בלחץ, כך גם המכרסם עלול להיות בלחץ.

תוך כמה זמן לוכד חולדות מבצע את המשימה?

הזמן הוא אלמנט משני כאשר אנו מדברים על לכידה של חולדות. המטרה היא כמובן לבצע את המשימה בצורה הכי מקצועית שיש. אך כל עוד תבחרו באיש מקצוע מיומן, יהיו לו את השיטות שלו ללכידה מהירה של המכרסם. כך שכדי שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע במהירות, יהיה עליכם להזמין איש מקצוע מיומן. איש מקצוע שאין לו ניסיון בתחום, עלול למצוא את עצמו הולך לאיבוד עם התפיסה כולה. אתם מהצד שלכם צריכים לדעת שהמשימה תסתיים בצורה טובה, ועם מינימום של סיכונים.

האם ישנה הבטחה שהמכרסמים לא יחזרו?

אפילו מומחה חולדות מקצועי איננו יכול להבטיח כי המכרסמים לא יחזרו כעבור תקופת זמן קצרה. לרוב מכרסמים מגיעים לאזורים שבהם יש להם מה לאכול, ולכן המשימה היא על הכתפיים שלכם. כל איש מקצוע שיבצע לכידה של חולדות, יוכל להסביר לכם כיצד גם להרחיק מכרסמים אחרים. אך אם אתם לא תפעלו על פי ההנחיות, זה רק עניין של זמן עד שמכרסמים נוספים יגיעו. רוצים להעלים את החולדות ואת המכרסמים מחייכם? תפעלו על פי ההנחיות שלוכדי החולדות יביאו לכם, ותוכלו להיות רגועים.

טווח מחירים
מחירון לוכד חולדות
לכידת חולדה בבית
300 – 350 ₪
לכידת חולדה בחוץ
400 – 450 ₪
חולדה בבורות ביוב
450 – 500 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך ללכוד עכבר – מה אתם מוכרחים לדעת?

איך ללכוד עכבר – מה אתם מוכרחים לדעת?

גיליתם כי מסתובב לכם עכבר ממש מתחת לאף בתוך הבית? זוהי ככל הנראה הסיבה שהגעתם למאמר

קרא עוד »

הדברת ג'וקים לבד

הדברת ג'וקים לבד

הם מציפים את הבית, ומתחילים להיכנס גם לחבילות המזון על השיש. אם גם בביתכם יש תיקנים יתכן

קרא עוד »

איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

רוצים לדעת סוף כל סוף איך מרחיקים יונים בצורה יעילה? יש לא מעט פתרונות שיכולים לעלות

קרא עוד »