ראשי » ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

לטווח מחיריניקוי חלונות

מחפשים ניקוי חלונות לבית או למשרד? מעכשיו למצוא מנקה חלונות זה קל ונוח. חברת ניקיון אמינה שמנקה בצורה יסודית ומקצועית מחכה לכם. את ההמלצות תוכלו לראות בדף האתר של בוס בעל מקצוע ולבחור לפי הדירוג הגבוה.

מקצוענים בתחום
באזור

איך מבצעים ניקוי חלונות מבפנים ומבחוץ? כל כמה זמן מזמינים שירותי ניקיון? ומה מציעה בוס בעלי מקצוע בהקשר זה? ריכזנו את התשובות לשאלות נפוצות – כדי לחסוך לך מאמץ מיותר. שנתחיל?

חלונות משפיעים במידה רבה על האווירה בחלל הפנים. בין אם מדובר על חלונות בבית או במשרד, יש להם תפקיד קריטי ביצירת אווירה נעימה. באמצעות החלונות אפשר למשל לשלוט בעוצמת התאורה הטבעית, חדירת קרני השמש ועוד. כמו כן, החלונות חוסכים בהוצאות כאשר הם נקיים ובעזרתם ניתן לצמצם את השימוש בחשמל. עם זאת, את כל היתרונות של החלונות אפשר להשיג רק אם הם נקיים.

הבעיה העיקרית עם ניקוי חלונות היא שצריך לעשות את זה גם מבפנים וגם מבחוץ. אך בעוד הניקיון של החלונות מבפנים הוא פשוט יחסית, הניקיון מבחוץ דורש שימוש בארגז כלים מיוחד. כמו כן, יש הרבה חלונות גבוהים – שאותם מנקים רק עם במות הרמה ובעבודות בגובה.

בוס בעלי מקצוע והחלון שלך יהיה נקי יותר

באתר בוס בעלי מקצוע מרכזים אנשי מקצוע מתחומים שונים תחת קורת גג אחת. אבל אצלנו, בעלי המקצוע נמדדים לפי חוכמת ההמונים. באמצעות חוכמת ההמונים, אנו יכולים לסנן בעלי מקצוע וחברות ניקיון על פי פרמטרים של מחיר הוגן, זמינות ומקצועיות.

בחירת בעלי מקצוע לפי חוכמת ההמונים תעזור לך להשיג חלון נקי במינימום זמן והוצאות. דרכנו בעלי המקצוע שיגיעו אליך יהיו כאלה שכבר הוכיחו את עצמם, לכן אין לך מה לדאוג. חוץ מזה, אנו עומדים לרשותך עם מידע רלוונטי על בעלי מקצוע שמתאימים לך לבית או למשרד כאחד.

שיטות ניקוי חלונות

הדרך לנקות את החלונות גם מבפנים וגם מבחוץ היא להשתמש בשיטות עבודה רלוונטיות. בניגוד לניקיון של חלקים אחרים בחלל הפנים, כאן הדגש הוא על התאמה של החומר לזכוכית. כמו כן, צריך לבדוק באיזה סוג של חלון מדובר ואילו חומרים מתאימים לניקיון של המסילה. רק כך ניתן לבצע ניקיון שיאפשר להמשיך ליהנות מתנועה חלקה של החלון פנימה והחוצה או לצדדים – באופן חלק ונוח.

איך מנקים חלון מבחוץ?

הדרך לנקות את החלון מבחוץ היא להגיע אליו עם הציוד המתאים. אפשרות אחת היא למשל להשתמש במוט ארוך שיכול בדרך כלל להגיע עד 20 קומות, מה שהופך אותו לפתרון נוח במשרדים. בבתים פרטיים, אפשר להשתמש גם במוט כזה וגם בבמות הרמה.

בבניינים גבוהים במיוחד מנקים חלונות מבחוץ באמצעות שירותי סנפלינג. את הצוות שמשתמש בסנפלינג מורידים מהגג ומקפידים על הנחיות הבטיחות. באמצעות השילוב בין חומרי ניקיון מעולים לבין פתרונות של עבודה בגובה, אפשר לסיים פרויקטים של ניקוי חלונות מהר וביעילות.

תדירות הניקיון המומלצת

התדירות המומלצת עבור הניקיון תלויה באופן השימוש בחלון ובמיקום הגיאוגרפי שלו. במרכזי ערים סואנות, ההמלצה היא לנקות את החלונות כל כמה חודשים. בבתים פרטיים, אפשר לנקות את החלון מבפנים פעם בשבוע ולתאם עוד ניקיון יסודי מבחוץ פעם בחצי שנה.

בכל מקרה, הדבר החשוב הוא להתייעץ עם בעלי מקצוע אמינים. כאשר מתייעצים עם בעלי מקצוע אמינים, יש סיכוי גבוה יותר שגם התוצאות של ניקוי חלונות יתאימו לציפיות של הלקוחות.

הגיע הזמן להיות הבוס של בעלי המקצוע

אתר בוס בעלי מקצוע מאפשר לך לחפש אותם לפי מחיר הוגן, זמינות ומקצועיות. אנו מנגישים עבורך בצורה נוחה את המידע שמבוסס על חוכמת ההמונים וכך הופכים אותך ללקוח חכם יותר.

אצלנו כל בעלי המקצוע בתחומים השונים עוברים סינון ונבחרים עבורך בקפידה ולפי המלצות שיש עליהם מצד לקוחות מרוצים. אז אם החלטת להזמין שירות אמין של ניקוי חלונות או ניקוי תריסים, כדאי להשתמש באתר שלנו כמה שיותר מוקדם.

טווח מחירים
מחירון ניקוי חלונות
ניקוי כל חלונות הבית
280 – 300 ₪
ניקוי חלונות במשרד
350 – 380 ₪
ניקוי חלונות ותריסים
450 – 480 ₪
ניקוי חלונות בסנפלינג
2,000 – 3,000 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך לנקות חלונות מבפנים ומבחוץ?

איך לנקות חלונות מבפנים ומבחוץ?

סקרנים לדעת איך לנקות חלונות כמו שצריך? יש כל מיני טכניקות שונות שיכולות לסייע לכם.

קרא עוד »

תיקוני תריסים וחלונות – למה זה כדאי?

תיקוני תריסים וחלונות – למה זה כדאי?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם מדוע כדאי להם לתקן תריסים וחלונות הרוסים. האפשרות השנייה

קרא עוד »

מרגישים אבודי עצות? טיפים לניקיון הבית

מרגישים אבודי עצות? טיפים לניקיון הבית

לא חסרות סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי הגיע הזמן לנקות את הבית. ניקיון הבית הוא חשוב מסיבות

קרא עוד »