ראשי » מערכות אבטחה

מערכות אבטחה

לטווח מחירימערכות אבטחה

מחפשים מערכות אבטחה חזקות שיוכלו להגן עליכם ועל העסק שלכם מפני איומים, פריצות ושלל אפשרויות? כאן תוכלו למצוא את טכנאי שימליץ , ייעץ או יתקין לכם מערכת אבטחה להגנה ולשמירה.

מקצוענים בתחום
באזור

איך בוחרים מתקין מצלמות אבטחה? מה ההבדל בין מערכות אבטחה לבית ולעסק?

מערכות אבטחה צריך להתקין באופן מקצועי. אם לא מתקינים את המערכות באופן מקצועי, קשה לסמוך עליהן וסביר להניח שהן לא ישיגו תוצאות. כמו כן, התקנה מקצועית משפיעה באופן מידי על הביצועים של המערכת. בין היתר, זה בא לידי ביטוי בכושר הכיסוי של מצלמות האבטחה או בנגישות אל החומר המוקלט. למזלם של הלקוחות, יש כיום דרך לבחור מתקין מקצועי על בסיס חוכמת ההמונים.

מערכות אבטחה – הגיע הזמן שחוכמת ההמונים תעבוד בשבילך!

אתר בוס בעלי מקצוע נועד על מנת לרכז עבורך בצורה נוחה רשימה של בעלי מקצוע מתחומים שונים. ספציפית לפני התקנת מערכות אבטחה, אנו מאפשרים לך להתרשם מחוות הדעת של לקוחות קודמים. על בסיס המלצות של לקוחות מרוצים יותר ופחות, יהיה לך קל לדעת איזה טכנאי להזמין.

יכול לעניין אותך גם: מערכות תקשורת

טיפים עבור התקנת מערכות אבטחה

מערכות אבטחה צריכות להיות מותקנות בראש ובראשונה באופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות. לכן, השלב הראשון בהתקנת המערכת בכלל לא קשור למפרט הטכני או לביצועים שלה. בשלב הזה, מה שעושים זה להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי המיקום הנכון עבור ההתקנה. בהמשך, אפשר להיכנס לעובי הקורה ולברר לגבי פערי מחירים וביצועים של מערכות שונות.

מקומות מומלצים להתקנת המערכת

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להתקין סוגים שונים של פתרונות אבטחה גם בבית, גם במשרד וגם במרחב הציבורי. ההבדל הוא שברוב הבתים הפרטיים מתקינים מערכת בסיסית שכוללת אינטרקום או מצלמות אבטחה בלבד, בעוד בעסקים ובנייני משרדים מעדיפים מערכות גדולות שאליהן אפשר לחבר כמה מצלמות בעת ובעונה אחת. לשם השוואה, המטרה של התקנת מערכות כאלה במרחב הציבורי היא בעיקר לייצר הרתעה.

בחירת מתקין לפי סוג המערכת

חשוב שהמתקין שאותו מזמינים יכיר את המערכת ואת התכונות שלה. ככל שההיכרות של המתקין עם מערכת האבטחה היא רחבה ומקיפה יותר, כך עולה הסיכוי שהוא יידע מה לעשות על מנת לעמוד בהנחיות היצרן. בהמשך, אפשר ליצור קשר עם אותו מתקין על מנת לטפל בתקלות.

תחזוקת מערכות לפי המלצות היצרן

מערכות אבטחה שונות דורשות תחזוקה שונה. לכל מערכת יש את הוראות התחזוקה שנקבעו על ידי היצרן, כמו גם תקלות ובעיות שמאפיינות אותה. בהקשר הזה, מה שצריך לעשות הוא לוודא הזמנת טכנאי שמכיר את המערכת ויודע כיצד להתמודד עם התקלות הנפוצות. בשביל לדעת מראש מה רמת המקצועיות של הטכנאי, משתמשים בחוות דעת אובייקטיבית של לקוחות קודמים.

חוות דעת גם מאנשים שאותם לא מכירים

הערך המוסף של חוכמת ההמונים בא לידי ביטוי בכך שניתן להשתמש בה על מנת לקבל המלצות מאנשים שאותם לא בהכרח מכירים באופן אישי. במילים אחרות, היום כבר לא חייבים להגביל את המקור להמלצות רק למעגלים של חברים, קרובים ובני משפחה. במקום זה, מה שעדיף לעשות זה לנצל את האינטרנט על מנת להשתמש בחוכמת ההמונים. על בסיס חוכמת ההמונים, קל יותר לבחור איש מקצוע שגם יתקין את המערכת וגם יתקן אותה כאשר יהיו תקלות.

לחיצה אחת ויש לך טכנאי

אתר בוס בעלי מקצוע מבסס מידע על חוכמת ההמונים בלבד. אנו אוספים את חוות הדעת של הלקוחות הקודמים, מאפשרים לך לדרג אנשי מקצוע לפי שביעות הרצון ואף מרכזים עבורך את המידע בצורה מסודרת. אם ברצונך להתקין מערכות אבטחה חדשות אבל אין לך למי לפנות, נשמח להעמיד לרשותך את המאגר האיכותי שלנו על מנת לחסוך עבורך זמן וכסף.

התרשמתם? צרו קשר

טווח מחירים
מחירון מערכות אבטחה
ביקור טכנאי
280 – 300 ₪
התקנת מצלמה סמויה
300 – 350 ₪
התקנת מצלמה גלויה
380 – 400 ₪
התקנת מערכת מצלמות מלאה
2,500 – 4,000 ₪
טיפים
מידע מקצועי
טיפים לשיפוץ הבית – מה חובה לבצע בעת הליך שיפוץ?

טיפים לשיפוץ הבית – מה חובה לבצע בעת הליך שיפוץ?

הליך שיפוץ יכול להיות מאוד מרגש, כל עוד תבצעו את כל הדברים על פי הספר. יש לא מעט טעויות

קרא עוד »

איך למנוע פריצה לבית? טיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט

איך למנוע פריצה לבית? טיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט

הולכים לישון כל לילה בתחושה כי עלולים לפרוץ לכם לבית? מובן שזה לא מצב תקין, ועליכם לפעול

קרא עוד »

בדיקת הפסקת חשמל

בדיקת הפסקת חשמל

האור נכבה פתאום, והדבר הראשון שאתם עושים הוא להגיע לארון החשמל כדי לבדוק אם אחד המפסקים

קרא עוד »