לייעוץ מקצועי והצעת מחיר

איך לנקות את הבית

איך לנקות את הבית

תוכן עניינים

ישנם יחידי סגולה, שהסמרטוט הוא חלק מהם, שלא שואלים את השאלה – איך לנקות את הבית, פשוט יודעים לנקות טוב וביעילות. אך, אנשים רבים מתלוננים על עבודה כפולה, מתישה ומתסכלת, שלעיתים רבות אינה מניבה את התוצאה הרצויה. בדיוק בשבילכם אספנו כמה טיפים מנצחים לניקיון יעיל ושיטתי.

לפעמים כדאי להשתמש בבעלי מקצוע, אם אתם מעוניינים, עברו לעמוד בוס חברות ניקיון ובחרו בעל מקצוע אמין שינקה לכם את הבית!

איך לנקות את הבית – סדר קודם לניקיון

חפצים שאינם במקומם גורמים לתחושת אי סדר, הן במציאות והן בראש. לכן, לכתחילה החזירו כל חפץ למקומו. אין צורך לעשות סדר פסח ולהיכנס למיוני חפצים עמוקים מאוד, אך עצם ההשבה למקום כבר מספקת אור בעיניים.
לאחר שכל החפצים במקומם מונחים, לא רק שנעים יותר להתחיל במלאכת הניקיון, גם ראשכם מסודר וממוקד יותר לניקיון באופן שיטתי.

הגיון הוא שם המשחק

גם אם תצחצחו את המרצפות, לא בטוח שבסוף תהליך הניקיון הן יישארו נקיות. למה? רבים, שאינם מנקים בצורה יעילה, מתחילים לנקות באזורים נמוכים כמו הרצפה, ורק לאחר מכן מנקים חפצים המצויים באזורים גבוהים יותר כמו שידות, ארונות או מנורות, ואזי- הלכלוך והאבק עליהם מוצא את מקומו על המרצפות שזה עתה סיימתם לקרצף.
לאור כך, התחילו בניקיון חפצים המוקמים באזורים גבוהים, ואחר כך המשיכו לאזורים נמוכים יותר.

כלי מטבח

ישנם מאכלים הנדבקים לסיר או למחבת בו הוכנו, ומותירים מזכרת שבמרבית המקרים מוציאה אותנו משלוותנו- כמו, שומנים דבוקים, ישנם אנשים הנוטים להאמין כי השריה תחת מים פושרים במשך מספר ימים היא הפיתרון לבעיה, אך לא, לא רק שזה לא נעים למראה ולריח, זה לא מסייע להסרת שומנים למשל, הדבוקים חזק, מים רותחים למשל, יכולים להסיר לכלוכים ושומנם דבוקים במהירות ובקלות, כך שאין צורך להשאיר את הסיר או המחבת בכיור למשך מספר ימים.

רהיטים או דלתות

מרביתנו נוטים לנקות רהיטים שונים כמו שידות, ארונות, כיסאות וכו', והן דלתות, באמצעות ספריי חלונות. פעולה זו שגויה משורשה, שכן ספריי זה מיועד לחלונות בלבד, וכל מגע עם חפצים אחרים, עשוי להזיק להם ולגרום לכם לחדשם תוך זמן קצר. לצורך ניקיון רהיטים שונים או דלתות, בהחלט ניתן להסתפק במטלית לחה בשילוב מים.

חלונות ומסילות

השימוש בצינור מים, כפי שכולנו נוטים לעשות בעת ניקיון חלונות ומסילות, עשוי להותיר אתכם בעיה כפולה מבעית אי הניקיון. מדוע? מגע מים בכמות גבוהה לצד קירות, עלול לגרום לרטיבות ומכאן לשלל בעיות, כעובש, למשל. שואב אבק להסרת האבק מהמסילות ותוספת של מטלית לחה, יהוו מענה טוב, ובטוח יותר.

כתיבת תגובה

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Pinterest
LinkedIn

טיפים נוספים

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות