לייעוץ מקצועי והצעת מחיר

איך לפתוח סתימה? לא תמיד צריך להזמין אינסטלטור!

איך לפתוח סתימה

תוכן עניינים

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים לדעת איך לפתוח סתימה. צריך להדגיש כי חלק מהסתימות יהיו כאלה שיחייבו אתכם להזמין אינסטלטור. כך שאם אף אחת מהשיטות שנספר לכם עליהן כאן לא עוזרת, כדאי מאוד להזמין אינסטלטור. אל תלכו עם הראש בקיר, כי בסוף הנזק שתגמרו עלול לגבור על התועלת שאותה תשיגו. אך רוב השיטות שנספר לכם עליהן כאן הן שיטות שהוכיחו את עצמן. אין סיבה שהן לא יצליחו לשחרר את הסתימה שמטרידה אתכם לא מעט. הגיע הזמן כי תוכלו לדעת איך להתמודד עם הסתימות בעצמכם.

איך לפתוח סתימה? השתמשו בפומפה

השיטה הכי ישנה היא פשוט לקחת פומפה ולהתחיל לפמפם. זה אולי נשמע כמו עניין מסובך, אך בפועל זה מאוד פשוט. הפומפה יכולה לסייע לכם לשחרר סתימות קלות, כאלה שנגרמות בגלל הצטברות לכלוך. הוואקום שהפומפה יוצרת נועד על מנת לשחרר את כל הסתימה. לאחר מכן תוכלו את כל הלכלוך לזרוק לזבל, ובכך תשחררו את הזרימה של המים. נדגיש כי בסתימות קשות הפומפה תהיה הרבה פחות שימושית.

אולי יעניין אותך גם חשמלאי באזור הדרום

שילוב של חומץ עם סודה לשתייה

אנו לא מצפים מכם להיות בוגרי 5 יחידות בכימיה על מנת לשחרר את הסתימה. אך אם תכינו תרכובת של חומץ עם סודה לשתייה היא יכולה לסייע. כל מי ששאל את עצמו איך לפתוח סתימה, צריך להכיר את האופציה הזאת. התרכובת של החומץ עם הסודה לשתייה מנקה את כל הלכלוך. אפשר אפילו להשתמש בתרכובת הזאת אחת למספר חודשים על מנת למנוע את הסתימה הבאה.

איך לפתוח סתימה? עם תכשיר מיוחד

כל מי שהסתובב לאחרונה בסופר בוודאי ראה תכשירים מיוחדים לשחרור סתימות. התכשירים האלה עשויים מחומרים מיוחדים שאמורים לשחרר את הסתימה. הם פשוט מחלחלים אל תוך מערכת הניקוז ועושים את העבודה. פתאום תבינו עד כמה זה יכול להיות פשוט לשחרר את הסתימה. לעיתים העבודה שאותה האינסטלטור יעשה היא תהיה עבודה מסובכת. לא תמיד הסתימה מחייבת אתכם ללכת על האפשרות הכי סבוכה. לעיתים דווקא האפשרות הכי קלה יכולה להיות זאת שתביא אתכם אל המקום האידיאלי.

אם אין ברירה מזמינים אינסטלטור

כל הטיפים הללו נועדו על מנת להסביר לכם איך לפתוח סתימה באופן עצמאי. אך כמו שאמרנו בהתחלה לא תמיד תוכלו לבצע את המשימה בעצמכם. אם אתם מרגישים כי המשימה גדולה עליכם, תוכלו לקרוא לאינסטלטור מנוסה. איש מקצוע שיגיע אליכם לבית אם כל הציוד הדרוש על מנת לשחרר את הסתימה. הוא ידע מה הוא צריך לעשות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. רוצים להזמין אינסטלטור שמספק שירות בעיר המגורים שלכם? אין שום בעיה. באתר בוס בעלי מקצוע תוכלו למצוא רשימה ענקית של אינסטלטורים בכל עיר.

כתיבת תגובה

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Pinterest
LinkedIn

טיפים נוספים

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות