לוכד עכברים בתל אביב

ראשי » לוכד עכברים » מחוז תל אביב

שמעתם רחשים בבית או איזה משהו שרץ במהירות מקצה לקצה? כן כנראה שיש לכם עכבר בבית. אל תדאגו פונים עכשיו ללכוד מקצועי, לוכד עכברים בתל אביב יעשה לכם עבודה נקייה ומקצועית. יאתר את העכבר וישחרר אותו במקומו הטבעי.

מקצוענים בתחום
באזור

לא תמיד תרצו להזעיק לוכד עכברים בתל אביב על ההתחלה. בהתחלה אתם ככל הנראה תנסו לתפוס את העכבר באופן עצמאי. אך תפיסה של עכבר זוהי לא משימה כל כך קלה, ולעיתים לא תהיה לכם ממש ברירה. במאמר הבא תדעו על סוגי המלכודת הכי נפוצות שבהן תוכלו לבחור. לכל מלכודת יש את היתרונות אך גם את החסרונות שלה. מוטב כי תכירו את כל האפשרויות השונות כדי לעשות בחירה טובה.

לוכד עכברים בתל אביב ממליץ על מלכודת קפיץ

ככל הנראה הסוג הזה של המלכודת הוא הסוג הכי נפוץ. המלכודת הזאת היא יחסית פשוטה, אך היעילות שלה גבוהה במיוחד. בתוך המלכודת ישנו פיתוי שהוטמן מראש על מנת למשוך את העכבר. המלכודת מונחת באזור שבו העכבר אמור לשהות בו, לעיתים צריך להמתין זמן מסוים. לאחר שהעכבר יבחין במלכודת הוא יכנס לתוכה בגלל הפיתיון, והיא תינעל עליו. כך יהיה ניתן לתפוס את העכבר בלי לפגוע בו.

אולי תתעניין באילוף כלבים תל אביב

ישנה אפשרות לבחור במלכודת דבק לתפיסת העכבר

אומנם המלכודת הזאת פחות אהודה על כל מומחה עכברים – אך היא יעילה. הסיבה שהמלכודת הזאת פופולרית היא שהיא מגיעה ביחד עם תג מחיר מאוד אטרקטיבי. כל מי שירצה לתפוס עכבר בלי להשקיע כסף רב יוכל לבחור באפשרות הזאת.

גם כאן מטמינים בתוך המלכודת פיתיון שאמור לגרום לעכבר להיכנס לתוכה. אחרי שהעכבר נכנס אל תוך המלכודת הוא בעצם נדבק בדבק  ללא יכולת לצאת החוצה.

לוכד עכברים בתל אביב משתמש במלכודת כלוב

המלכודת הזאת היא המלכודת הכי הומנית שיש, וזוהי גם האפשרות של כל אנשי המקצוע. העכבר שנתפס בתוך המלכודת הזאת לא יפגע, וניתן יהיה לשחרר אותו במקום כזה או אחר. השיטה עצמה היא דומה לכל השיטות האחרות במלכודות שעליהן דיברנו. בתוך המלכודת שמים פיתיון על מנת למשוך את העכבר לתוכה. אחרי שהעכבר נכנס אל תוך המלכודת הוא פשוט ננעל בתוכה. אך יהיה ניתן לשחרר אותו לאחר שהוא נתפס בתוך המלכודת.

אולי יעניין אותך גם לוכד חולדות תל אביב

האפשרות הכי פחות יעילה – מלכודת חשמל

כמעט כל לוכד עכברים בתל אביב יספר לכם עד כמה המלכודת הזאת לא מומלצת. היא לא מומלצת בגלל הדרך שבה היא מטפלת בעכבר, ולא בגלל היעילות שלה. מבחינת יעילות אפשר להגיד כי היא הכי יעילה מבין כל האפשרויות שעליהן דיברנו. קל מאוד למשוך את העכבר אל תוך המלכודת, אך המלכודת הזאת הורגת את העכבר. כאשר העכבר נכנס אל תוך הכלוב הוא פשוט מתחשמל למוות. כך שאם אתם רוצים לפעול בדרכים הומניות, מוטב כי תבחרו מלכודות אחרות. יש מלכודות שיכולות לבצע את העבודה בצורה יעילה לא פחות מהאפשרות הזאת.

טווח מחירים
מחירון
לכידת עכבר בבית 300 – 350 ₪
לכידת עכבר בחוץ 400 – 450 ₪
עכברים בבורות ביוב 450 – 500 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך ללכוד חולדה

איך ללכוד חולדה

במאמר שלפניכם נסכם מידע שיסייע לכם להבין איך ללכוד חולדה. לצד זאת, ראוי לציין שביצוע

קרא עוד »

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

יש לכם חיות מחמד בבית? לא מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר תגלו פרעושים בבית. אם לא תדעו מה

קרא עוד »

הדברת פרעושים לבד

הדברת פרעושים לבד

פרעושים הם אחד מהחרקים היותר מציקים שאנחנו פוגשים בחיי היום-יום. בניגוד למזיקים אחרים,

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות