ראשי » גנן » אזור ירושלים

גנן באזור ירושלים

אתם מירושלים ומחפשים גנן באזור ירושלים? פה תוכלו למצוא תוך כמה רגעים את המומחה שלכם שיסדר לכם את הגינה או יעצב לכם אותה מחדש. לפי מה שאתם צריכים. בעלי מקצוע עם ניסיון רב ותודעת שירות שכיף לעבוד איתם.

מקצוענים בתחום
בחר
באזור
בחר
בעיר
כל הערים
מיין לפי
בחר

כיצד מתכננים נכון גינה באזור ירושלים? כיצד גנן באזור ירושלים יסייע להתאים גינה שמתאימה למזג האוויר? מה חשוב לדעת על הקמת גינה פרטית לפני שיוצאים לדרך?

האוויר הטוב ביותר בארץ הוא בירושלים ועל כך אין ויכוח. עם זאת, בשנים האחרונות גם האקלים בירושלים השתנה ומקור מקפיא בימי החורף בשעות הערב ישנן גם מעלות גבוהות בימי הקיץ. אז איך גנן באזור ירושלים יכול להתמודד עם השינויים? וכיצד מתאימים את הגינה כך שתוכל להתמודד עם כל מזג אוויר?

גנן באזור ירושלים להקמת גינות מתוכננות

 • תכנון גינה של בית פרטי הוא תכנון מהנה שטומן בחובו את הגשמת החלום הישראלי.
 • גינה ירוקה, פורחת ומלבלבת היא גינה שכיף למשפחה לחיות בה ולכן רבים כל כך שואפים לכך.
 • תכנון גינה מצריך מחשבה מעמיקה על גודל הגינה,
 • מחשבה מה ואיך לשתול בהתאם לכיווני השמש, לחזית הבית ולאזור הישיבה והמשחקים.

אולי יעניין אתכם גם לוכד עכברים בירושלים

חשוב לחשוב גם על סוג העצים:

 • האם הם משירי עלים, ירוקי עד,
 • האם יש להם פריחה בצבעים מסוימים בשנה
 • וכמובן יש לחשוב גם על הפרטיות שהצמחייה מעניקה לגינה.
 • כיצד גנן יסייע לתכנן נכון את הגינה?

גנן יסייע בתכנון של פרטיות, של צמחיה שתהיה מתאימה מבחינת השקיה, צבעים והעדפות של בעלי הבית. דבר נוסף אותו הגנן ייקח בחשבון הוא העדפות מבחינת פינות ישיבה, מרפסות והצללה, דקים, פרגולות ובריכות. גנן ייקח בחשבון את התקציב העומד לרשותו, את תנאי השטח, את מזג האוויר בכל ימות השנה, את העדפות הלקוח ואת מאפייני הגינה מבחינת שמש ורוח.

אילו דברים נוספים לוקח בחשבון גנן באזור ירושלים

תכנון גינה לא מסתיים רק בהעדפות וכיווני רוח, יש לקחת בחשבון עוד נושאים לפני שבוחרים את הצמחייה. נושאים עליהם חושב הגנן טרם התכנון הם הרגלי האירוח של בעלי הבית, מבנה המשפחה והאם יש ילדים צעירים, דבר נוסף שנבדק הוא האם יש בעלי חיים בגינה. דבר נוסף אותו בוחן הגנן הוא נושא התחזוקה

 • האם בעלי הבית רוצים גינה שתתחזק את עצמה מבחינת השקיה?
 • יש לבעלי הבית רצון לעסוק בגינון ואם כן, עד כמה?
 • בעלי הבית רוצים עצים ושיחים ללא נשירה ועוד.

טיפים לתכנון הגינה

חשוב מאוד לחשוב לטווח הרחוק ולבצע את התכנון מתוך ידע וניסיון. למשל, יכול לקרות מצב בו אנשים שותלים שתילים מסוימים באופן צמוד משום שהם נראים להם יפים. בתוך זמן קצר, אם הדבר אינו מתוכנן נכון – יכולים השתילים או הצמחים לצמוח בצורה צפופה מידי, להסתיר את השמש בגינה לשאר הצמחים ולבית וליצור מצב בו יש צורך לכרות את חלקם. היכרות לגבי סוגי הצמחים הנה חשובה וכאשר גנן ממליץ על משהו, גם אם בתחילה הדבר לא נראה הגיוני, כדאי מאוד להקשיב לו כי אין חכם כבעל ניסיון.

בעלי מקצוע איכותיים תחת אותה קורת הגג

אתר בוס בעלי מקצוע הנו אתר המאגד בתוכו את בעלי המקצוע הטובים בארץ במקום אחד.  אצלנו ניתן למצוא בעלי מקצוע – וגנן באזור ירושלים בפרט, לאחר סינון קפדני והמלצות מטעם גולשים. יש לך צורך בגנן? כל שעליך לעשות הוא להיכנס, לחפש וליהנות ממבחר גדול של בעלי מקצוע מהטובים ביותר.

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

לאחר לחיצה על הכפתור ״שליחה״ הפרטים ישלחו לחמשת בעלי המקצוע המובילים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר