גנן בקריות

ראשי » גנן » אזור הצפון » קריות

גנן בקריות ישנם מבחר סוגי גינות ואתם צריכים לדעת מה אתם רוצים לפני שאתם פונים לבעל מקצוע שיקים לכם את הגינה. האם אתם רוצים גינת ירק? או אולי גינה בסגנון יפני? על כל מקרה כל גינה זקוקה שיטפחו אותה.

מקצוענים בתחום
באזור

הגעתם למסקנה כי עבודות הגינון אינן מתאימות לכם? זה לגמרי בסדר, בכל זאת מדובר על עניין שלא מתאים לכולם. אך זה לא אומר שהגינה לא צריכה להיות מטופחת, תוכלו להזמין גנן בקריות שידאג לגינה. איש מקצוע שיסייע לכם לבצע את הפעולות השונות בכדי לשמור על הנראות. אך השאלה שנשאלת היא איך תוכלו להזמין גנן בצורה נכונה? הרי קיים מבחר ענק של גננים, ומכאן החובה היא לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה. אנו נסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו להזמין את הגנן שהכי מתאים לכם תוך כמה דקות.

אולי יעניין אותך גם גנן בדרום

שלב ראשון: לפני שמזמינים גנן בקריות – קובעים תקציב

ככל הנראה לא יעמוד לרשותכם תקציב לא מוגבל, ולכן יהיה עליכם לקבוע תקציב לתחזוקת הגינה. מובן שהשאיפה תהיה שתעמידו לרשותכם תקציב שיהיה מספיק ראלי בכדי להגשים את הרצונות שלכם. אחרי שאתם קובעים את התקציב, יהיה קל ופשוט לסנן את כל הגננים הפחות ראליים. כך תדעו בדיוק אל מי אתם יכולים לפנות, בלי שתצטרכו לחרוג מהתקציב. כי בסוף לתחזק את הגינה זה לא אומר שאתם צריכים לקרוע את הכיס.

שלב שני: תבחרו את הגנן שהכי מתאים לצרכים שלכם

השלב השני הוא אולי השלב הכי חשוב מבין כל השלבים הקיימים. מדובר על השלב שבו אתם אמורים לבחור גנן בקריות, גנן שיהפוך את החלומות למציאות. הבחירה בין אנשי המקצוע השונים היא קריטית, ואמורה להתבסס על פרמטרים שונים.

תבחרו את איש המקצוע שאתם סבורים כי הוא זה שיוכל לרוץ אתכם קדימה. הגינה בתוך הבית שלכם היא האזור שאתם הכי תאהבו. כך שבחירה נכונה תבטיח את השקט הנפשי שלכם.

אולי יעניין אותך גם לוכד חולדות

שלב שלישי: אחרי שבחרתם גנן בקריות תוכלו לקבוע פגישה

לפני שהגנן מתחיל לבצע את העבודות השונות, עליכם לקבוע איתו פגישה ראשונה. מוטב כי הפגישה תהיה בבית שלכם, בכדי שהגנן יוכל לראות את הגינה. ברגע שהגנן יבין בדיוק מה הוא צריך לעשות, יהיה לו קל להבין עם מה הוא אמור להתמודד. בפגישה עליכם להבין בדיוק איזה איש מקצוע עומד מולכם, כל זאת לפני שסגרתם את הפרטים האחרונים. רק אחרי שאתם בטוחים תוכלו לבצע את הסגירה של כל מה שנשאר באוויר.

שלב רביעי: חתימה על הסכם והתחלת עבודה משותפת

כעת אחרי שסגרתם את כל הפינות, תוכלו סוף כל סוף לצאת לדרך. מוטב כי עם אותו גנן בקריות תחתמו על הסכם שאמור להכתיב את אופי העבודה. בלי שתחתמו על הסכם מסודר, עלולות להתגלות חוסר הבנות בהמשך הדרך. מוטב כי כל אחד יבין מראש מה הוא אמור לעשות ומה הוא לא אמור לעשות. החיים פתאום יהפכו להיות קלים, וגם העבודה תהיה קלה. אתם תבינו מה אתם צריכים לתת והגנן יבין מה הוא אמור לספק לכם.

טווח מחירים
מחירון
דישון דשא 180 – 250 ₪
כיסוח דשא 320 – 350 ₪
גיזום שיחים 400 – 500 ₪
ייעוץ להקמת גינה 400 – 500 ₪
טיפים
מידע מקצועי
עיצוב הבית עשה זאת בעצמך – רעיונות מיוחדים לעיצוב הבית

עיצוב הבית עשה זאת בעצמך – רעיונות מיוחדים לעיצוב הבית

יש לכם ראש יצירתי? ככל הנראה יצא לכם כבר לחשוב על עיצוב הבית עשה זאת בעצמך. כל פעם אתם

קרא עוד »

טיפים לעיצוב הבית – איך לעצב את הבית ללא בעיות?

טיפים לעיצוב הבית – איך לעצב את הבית ללא בעיות?

מרגישים כי הבית שלכם איבד מהקסם שלו? אנו נציע לכם מספר טיפים לעיצוב הבית. טיפים חשובים

קרא עוד »

שיפוץ גינה עשה זאת בעצמך

שיפוץ גינה עשה זאת בעצמך

אומנם בכדי שתוכלו להגשים את החלומות שלכם באמצעות הגינה יהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע.

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות