מערכות אזעקה בצפון

ראשי » מערכות אזעקה » אזור הצפון

מערכות אזעקה בצפון ישמחו לקבל את פנייתכם לקבלת סיוע לבקשת התקנת מערכת אזעקה או לטיפול בבעיות. בדקו כאן בדף האתר האם בעל המקצוע אליו אתם רוצים לפנות יש לו המלצות מלקוחות קודמים, האם העבודה שלו טובה והוא מומחה.

מקצוענים בתחום
באזור

האם יש צורך בהתקנת מערכות אזעקה בבתים משותפים? מדוע יש צורך במערכת אזעקה בבניין משותף? מה חשוב לדעת לפני שמתקינים מערכות אזעקה בצפון?

מערכות אזעקה היו נפוצות בעבר בעיקר בבתי עסק גדולים ובמשרדי ממשלה או משרדים ציבוריים. היום ניתן לראות כי בתים פרטיים רבים בוחרים להתקין מערכות אזעקה וישנה נטייה לחשוב שפריצות אינן מתרחשות בבתים משותפים, או שהן פחות נפוצות בהם וזו טעות. התקנת מערכות אזעקה בצפון וגם כאשר מדובר על בתים משותפים היא חשובה והכרחית על מנת לשמור על הרכוש וגם על ביטחון האנשים המתגוררים בבית.

התקנת מערכות בבית משותף

חשיבות התקנת מערכת אזעקה גם בדירות בבניינים משותפים היא גדולה. חשוב להתקין מערכת אזעקה על הדלת ועל דלת המרפסת או השירות וכמובן על חלון המרפסת ממידה ויש כזה. גם כאשר מדובר על דירות ישנן פריצות וגם כאשר מדובר על דירות בקומות גבוהות. הפורצים יודעים כיצד לפרוץ דלתות ופעמים רבות גם לעבור את האינטרקום של הכניסה לבניין, לפעמים הם אפילו יודעים כיצד להיכנס לדירות פנטהאוז דרך הגג ומכאן חשיבות התקנת המערכות.

כאשר יש רצון להתקין מערכת אזעקה בבניין משותף ניתן לעיתים להוזיל עלויות על ידי חבירה לכמה משפחות או לכל הבניין בעת הזמנת חברה אשר מבצעת את העבודה. כאשר כמה משפחות או בניין שלם פונים יחד בדרך כלל ישנה הנחה שמוזילה את עלויות ההתקנה. בכל מקרה, חשוב לזכור שהתקנת מערכת אזעקה הנה השקעה לטווח ארוך והגנה מקסימלית על הבית.

מה חשוב לדעת לפני התקנת מערכות אזעקה

ראשית כל חשוב לדעת שמערכות אזעקה מגיעות בשתי תצורות עיקריות – מערכות קוויות ומערכות אלחוטיות. לכל מערכת אזעקה יתרונות משלה, למשל, מערכת קווית הנה מערכת בטוחה מאוד מבחינת התקשורת ומערכת אלחוטית אינה מצריכה הכנה מיוחדת בבית.

מערכת קווית הנה מערכת זולה יחסית אך מצריכה הכנה מוקדמת של תשתית או יצירתה.

מה עוד כדאי לעשות על מנת להגן על הבית?

להגנה מקסימלית רצוי להתקין בנוסף למערכת האזעקה מצלמות. כיום ישנן מערכות מצוינות ובמחירים סבירים למדי אשר מספקות שלל תכונות שהופכות את ההגנה לבית לגבוהה במיוחד. ניתן להתקין מצלמות בתוך הבית ומחוצה לו ולקבל תשדיר של מה שמתרחש בבית מכל מקום ובכל שעה, לבצע שמירה של צילום לתקופה מסוימת אחורנית ולשמור הקלטות מתוך הצילומים.

יש לכם שאלה? היכנסו לקבל תשובות

ומה לגבי השטח החיצוני של הבית?

כאשר מדובר על בית פרטי או כאשר מדובר על דירת גן מומלץ להתקין גם גלאי חיצוני שיופעל במידה ומישהו יעמוד בגינה בשעה שהגלאי מופעל. בקומות עליונות בבית ובחלונות מרפסת רצוי לבצע מיגון על ידי גלאי נפח. דבר נוסף שלא מודעים אליו הוא פיר המזגנים. ישנם פורצים מתוחכמים שמצליחים להיכנס לבתים דרך פיר המזגנים כיוון שהוא לא ממוגן ולכן חשוב לחשוב על נושא זה גם בעת ההתקנה.

בעלי המקצוע בדרך אליך

באתר בוס בעלי מקצוע מוצאים בתוך דקות את בעלי המקצוע הטובים בארץ. בעלי המקצוע באתר עברו הליך מיון ודירוג של גולשים על מנת להבטיח שהבחירה שלך תהיה הטובה ביותר ובהתאמה לדרישותיך. אין סיבה לחכות – יש להיכנס לאתר ולחפש בעל מקצוע, בתוך דקות מוצאים את כל הדרוש ונהנים מהשירות הכי טוב ומבעלי המקצוע האיכותיים בארץ.

טווח מחירים
מחירון
ביקור טכנאי
220 – 270 ₪
התקנת גלאי נפח פנימי
280 – 300 ₪
התקנת מערכת אזעקה קווית
1,800 – 2,000 ₪
התקנת מערכת אזעקה אלחוטית
3,200 – 4,000 ₪
טיפים
מידע מקצועי
מדוע כל בעל עסק חייב לרכוש מצלמות אבטחה?

מדוע כל בעל עסק חייב לרכוש מצלמות אבטחה?

אם יש לכם עסק, אתם בוודאי רוצים לתת לו את הכי טוב שיש. הרי עבדתם לא מעט על מנת שתוכלו למצוא

קרא עוד »

בדיקת הפסקת חשמל

בדיקת הפסקת חשמל

האור נכבה פתאום, והדבר הראשון שאתם עושים הוא להגיע לארון החשמל כדי לבדוק אם אחד המפסקים

קרא עוד »

טיפים לשיפוץ הבית – מה חובה לבצע בעת הליך שיפוץ?

טיפים לשיפוץ הבית – מה חובה לבצע בעת הליך שיפוץ?

הליך שיפוץ יכול להיות מאוד מרגש, כל עוד תבצעו את כל הדברים על פי הספר. יש לא מעט טעויות

קרא עוד »