מערכות אזעקה בתל אביב

ראשי » מערכות אזעקה » מחוז תל אביב

חושבים להתקין מערכת אזעקה בביתכם? כדאי שתבדקו איזו מבין האפשרויות נכונה לבית שלכם ולסביבה שבה אתם נמצאים. מערכות אזעקה בתל אביב מתקנים את כל סוגי מערכות אזעקה קווית ואלחוטית. חשוב להתייעץ מראש עם הטכנאי.

מקצוענים בתחום
באזור

כיצד מתגוננים מפני פריצות לבית? מה מומלץ לעשות על מנת למנוע מגנבים להיכנס לבית? האם מומלץ להתקין מערכות אזעקה בתל אביב?

פריצות מתרחשות בכל רגע נתון בישראל, למעשה, ממש בכל כמה דקות מישהו פורץ לבית או לבית עסק. עם נתונים כל כך מדאיגים אין סיבה בכלל להתלבט – אנשים צריכים למגן את הבתים שלהם, גם על מנת להגן על רכושם וגם על מנת להגן על עצמם ועל בני ביתם. התקנת מערכות אזעקה בתל אביב היא עניין שבשגרה כיוון שבאזור זה ישנן פריצות רבות במיוחד.

להגן על הבית מפני פורצים

הבית הוא המקום המוגן, האישי והבטוח שלנו. כאשר מישהו נכנס לנו למרחב הפרטי הוא לא רק גוזל מאתנו את הרכוש ואת הכסף שלנו, הוא פוגע לנו בתחושת הביטחון והפרטיות. בין אם יש מישהו או לא בבית בזמן הפריצה, התחושה שמישהו זר נכנס בזדון למרחב הפרטי, נגע לנו בחפצים, חיטט בארונות ולקח פריטים אישיים היא מכעיסה. חשוב מאוד להגן על הבית מפני פורצים, גם בשביל להגן על הרכוש אך בראש ובראשונה על מנת לשמור על תחושת הביטחון בבית.

אולי תרצו לראות גם בעלי מקצוע מתחום מערכות אבטחה בתל אביב

לגרום לפורץ לחשוב פעמיים

כאשר פורצים רואים בית ובו מערכות אזעקה מתקדמות הם חושבים פעמיים. הפורצים מבינים היטב שהסיכוי שיתפסו בעדשת המצלמה או שיופיע סייר ביטחון או שהמשטרה תופיע במהירות הוא גבוה יותר ולכן ישקלו את צעדיהם.

מצלמות אבטחה, סוגרים על החלונות וגלאי נפח וגלאי מגנט על הדלתות יגרמו לכל פורץ לחשוב שוב האם משתלם לו להיכנס לאותו בית ספציפי. פעמים רבות הפורץ יבחר ללכת מהמקום ולא לקחת את הסיכון.

המלצות בעת התקנת מערכות אזעקה בתל אביב

תמיד קיימת ההתלבטות עד כמה יש למגן את הבית ובתחום זה מומלץ להבין במהרה שאין דבר כזה יותר מידי. על מנת להגן על הבית באופן מקסימלי יש לוודא כי כל הפתחים בו מוגנים. יש להתקין סורגים על כל החלונות ועל כל הדלתות להתקין אזעקה המופעלת על ידי גלאי מגנט.

בנוסף, על מנת לשכלל את מערכת האזעקה יש להתקין גם גלאי נפח בתוך הבית כך שבעת הפעלת האזעקה אם תהיה תנועה חשודה בתוך הבית הגלאי יקלוט אותה ויפעיל את הצופר. חשוב לדעת שאת הגלאי ניתן להגביל לחדרים מסוימים או רק לאזורים מסוימים בבית על מנת למנוע הפעלה שלו בטעות על ידי בני הבית בלילות.

רוצים לדעת עוד? כנסו עכשיו למקצוענים מתחום מערכות תקשורת בתל אביב

היכן מבצעים התקנת מערכות אזעקה בתל אביב

התקנת מערכת אזעקה צריכה להיות על ידי חברה המוסמכת לכך ורצוי שזו תהיה חברה עם ניסיון וותק בתחום. חשוב למצוא חברה לה יש זמינות טלפונית גבוהה למקרה ויהיה צורך במענה על שאלות או אם יהיו תקלות אנוש בתחילת הדרך בשל חוסר היכרות עם המערכת. מומלץ למצוא חברה שיכולה להגיע לייעוץ לגבי התקנת המערכת המתאימה ובניית תוכנית אישית בהתאמה לבית. כמו כן, כדאי לערוך השוואת מחירים קצרה בין כמה חברות על מנת לקבל תמונה כוללת של עלות ההתקנה וכדי לוודא שהעלות שתיבחר בסוף אינה גבוהה או נמוכה מידי מהממוצע.

בלי לשבור את הראש, מוצאים בעלי מקצוע בכמה דקות

אתר בוס בעלי מקצוע הנו מאגר עצום של בעלי מקצוע ברחבי הארץ.

האתר מאפשר בנוחות מרבית ובקלות למצוא בעלי מקצוע בכל תחום ובפרט בתחום התקנת מערכות האזעקה, באתר שלנו מי שמדרג את בעלי המקצוע הם הגולשים עצמם. למציאת בעלי מקצוע בתחום התקנת מערכות אזעקה נכנסים לאתר ומחפשים, תוך כמה דקות כל המידע החשוב כבר אצלך!

טווח מחירים
מחירון
ביקור טכנאי 220 – 270 ₪
התקנת גלאי נפח פנימי 280 – 300 ₪
התקנת מערכת אזעקה קווית 1,800 – 2,000 ₪
התקנת מערכת אזעקה אלחוטית 3,200 – 4,000 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך למנוע פריצה לבית? טיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט

איך למנוע פריצה לבית? טיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט

הולכים לישון כל לילה בתחושה כי עלולים לפרוץ לכם לבית? מובן שזה לא מצב תקין, ועליכם לפעול

קרא עוד »

בדיקת האזנה לטלפון

בדיקת האזנה לטלפון

רכשתם מכשיר נייד חדש והוא כל עולמכם. יש בו את אנשי הקשר שלכם, את לוח הזמנים, את הפתקים

קרא עוד »

מדוע כל בעל עסק חייב לרכוש מצלמות אבטחה?

מדוע כל בעל עסק חייב לרכוש מצלמות אבטחה?

אם יש לכם עסק, אתם בוודאי רוצים לתת לו את הכי טוב שיש. הרי עבדתם לא מעט על מנת שתוכלו למצוא

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות