לייעוץ מקצועי והצעת מחיר

מזגן לא מחמם: מה נכון לעשות במצב הזה?

מזגן לא מחמם

תוכן עניינים

החורף כבר כאן, אך המזגן החליט לא לחמם? אם המזגן לא מחמם, יהיה לכם קשה מאוד לעבור את ימי החורף הקרים. כאשר מזגן לא מחמם חשוב מאוד לפעול במהירות כדי לתקן את התקלה. ברגע שהמצב מחמיר, המזגן עלול להתקלקל ולא לעבוד בצורה תקינה. אנו ננסה להסביר לכם כיצד תוכלו לתקן את התקלה במזגן. כך לא רק שיהיה לכם נעים, גם תוכלו לעבור את ימי החורף. גם אם בחוץ יהיה מאוד קר וגשום, בתוך הבית יהיה חם ונעים. אז איך נכון לפעול אם גיליתם שהמזגן פשוט הפסיק לחמם באופן יעיל?

בואו להתרשם מטכנאי מזגנים מדורגים

אם מזגן לא מחמם, תנסו לנקות אותו

אחת מהסיבות השכיחות לכך שהמזגן מפסיק לחמם היא שהוא פשוט סתום. על מנת שהוא יחמם כל מה שאתם צריכים לעשות זה לנקות אותו. הרי תמיד טוב לשמור על המזגן נקי כך לא תצטרכו לנשום לכלוך שיוצא ממנו. את הניקיון של המזגן תוכלו לבצע בעצמכם או על ידי איש מקצוע. את הניקיון אנו מציעים לכם לבצע לפחות פעם בשבוע באופן קבוע. כך לא תמצאו את עצמכם מגיעים למצב שבו המזגן מתחיל לעשות בעיות.

אולי המזגן מכוון בצורה לא נכונה?

כאשר מזגן לא מחמם, זה לא תמיד תקלה שצריך לתקן אותה. לעיתים טעות שלכם היא זאת שהביאה את המצב להישאר כפי שהוא. אם השלט של המזגן מכוון על קור או על אוורר, הוא כמובן לא יחמם. לכן לפני שאתם מזמינים איש מקצוע מאתר בוס בעלי מקצוע תוודאו כי השלט מכוון. תנסו לשחק איתו מעט על מנת לוודא שהכול תקין. לאחר מכן תדעו כי הבעיה היא כנראה רצינית ולא פשוטה.

מזגן לא מחמם בגלל בריחת גז

יש כאלה שיגידו כי התקלה הזאת היא הכי שכיחה מבין כל התקלות. אחת לכמה שנים הגז במזגן נגמר, ויש צורך למלא אותו. איש מקצוע מיומן יצליח למלא את הגז החסר במהירות, ולהחזיר את המזגן לתפקוד תקין. איך תוכלו לדעת כי הבעיה מגיעה מהכיוון של הגז? כאשר תרצו לקרר או לחמם יצא רק אוורר מהמזגן. המשמעות היא שאין את הגז המאפשר למזגן לפעול בצורה תקינה. אין לכם מה להיכנס לפאניקה זה קורה לא מעט, ולכן זה טריוויאלי.

נזילה מהמזגן שמונעת ממנו לחמם

עוד בעיה שכיחה שיכולה לקרות היא נזילה מאחד הצינורות של המזגן. מזגן לא מחמם יכול להתרחש בגלל שיש נזילה קטנה שנראית מינורית. אך בפועל הנזילה הקטנה היא זאת שמונעת מהמזגן לפעול כמו שצריך. במקום שתתעלמו מהנזילה תוכלו להחליף את הצינור. החלפת הצינור יפתור את הבעיה, ויאפשר לו לפעול כמו שצריך. העניין הוא לא רציני במיוחד אך עדיין הוא מביא לא מעט אי נעימות.

כתיבת תגובה

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Pinterest
LinkedIn

טיפים נוספים

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

בעל מקצוע?

רוצים להופיע בעמוד הראשון של Google?
לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?

חייג אלינו להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות