לייעוץ מקצועי והצעת מחיר

ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך

טכנאי מזגנים

תוכן עניינים

המזגן הוא אחד ממוצרי החשמל החשובים ביותר בבית, ולכן עליכם לדאוג לשמור עליו. פעולות תחזוקה שונות יכולות להאריך את החיים של המזגן בצורה מאוד משמעותית. כך שתוכלו להשתמש במזגן לאורך זמן, בלי שהוא יזייף או יעשה בעיות. אך איך תוכלו לנקות את המזגן בעצמכם בלי להרוס אותו? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם. ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך, המדריך המלא כאן עבורכם. כך שתוכלו להביא את עצמכם למצב שבו המזגן יהיה נקי כמו שצריך. ברגע שהמזגן יהיה נקי יהיה לכם קל להשתמש בו.

יש לכם תקלה במזגן? בחרו דרך האתר שלנו טכנאי מזגנים עם המלצות או השאירו פרטים ונתאים לכם טכנאי!

ניקוי מזגן שלב ראשון – תפרקו את הפלסטיק

ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך מחייב אתכם להגיע אל כל האזורים השונים של המזגן. לכן בכדי שתוכלו להתקדם בצורה יעילה, יהיה עליכם לפרק את הפלסטיק של המזגן. הפירוק בכל מזגן הוא מעט שונה, אך הוא אמור להתבצע על ידי קליפסים שונים בצד המזגן. אחרי הפירוק יהיה לכם קל לנקות את המזגן בצורה יסודית.

שלב שני – ניתוק המזגן מהחשמל

לא מעט אנשים אינם רגילים לבצע ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך, ולכן הם לא מנתקים אותו מהחשמל. כל זמן שבו המזגן נמצא בחשמל הוא זמן שבו אתם עלולים להיות בסכנה. לכן לפני שאתם מתחילים בכלל לנקות את המזגן, תנתקו אותו מהחשמל לחלוטין. כך תוכלו לבצע את הניקוי כמו שצריך, בלי שתחשפו את עצמכם לסכנה. סכנה שעלולה במידה מסוימת גם ממש לסכן את החיים שלכם.

המשיכו לקרוא באתר אלקטרה איך מבצעים ניקוי וחיטוי מזגנים

שלב שלישי – ניקוי המזגן בצורה יסודית

כגעת הגיע הזמן להתחיל לנקות את המזגן. מוטב כי תצטיידו בחומרי ניקוי מתאים ובמטלית לצורך ההברקה. תפנו לעצמכם מספיק זמן בשביל לבצע את המשימה הזאת, כך שלא תפספסו אף חלק של המזגן. מוטב כי תביאו אתכם גם סכין או כל חפץ חד אחר בכדי שתוכלו להגיע לאזורים השונים. יש אזורים שרק בעזרת חפץ חד תוכלו להגיע אליהם בלי שתצטרכו להסתבך הרבה.

שלב רביעי – הרכבת המזגן בחזרה

כעת אחרי שהבנתם איך לבצע ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך, נשאר רק להרכיב את המזגן. אל תזלזלו בשלב הזה, כי אם לא תרכיבו את המזגן כמו שצריך זוהי עלולה להיות בעיה רצינית. המזגן לא יתפקד כמו שצריך, ובחלק מהמקרים הוא אף ייהרס כתוצאה מההרכבה הלקויה. כך שתוודאו כי כל חלק שאתם הוצאתם יחזור בדיוק אל המקום שבו הוא אמור להיות.

כתיבת תגובה

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Pinterest
LinkedIn

טיפים נוספים

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות