ראשי » ניקוי ספות » מחוז תל אביב

ניקוי ספות באזור תל אביב

ניקוי ספות באזור תל אביב, ספות מעור, מזמש, מבד.. לא משנה איזה סוג ספה יש לכם בבית צוות הניקוי ספות שלנו ידע איך לטפל בה במסירות מקצועית. אנחנו ממליצים לבדוק האם לקוחות קודמים היו מרוצים וככה תוכלו לבחור בביטחון.

מקצוענים בתחום
בחר
באזור
בחר
בעיר
כל הערים
מיין לפי
בחר

יש לך צורך בניקוי ספות דחוף? מה חשוב לדעת על שירותי ניקוי ספות באזור תל אביב? איך מוציאים ריח שתן מספה?

אחד השירותים הפופולאריים בשנים האחרונות הוא שירות של ניקוי ספות באזור תל אביב ומדוע? קיימות היא אחד הדברים החשובים והרלוונטיים ביותר כיום. אנשים רוצים לנהל את חייהם באופן חסכוני וידידותי לסביבה וחלק בלתי נפרד מכך הוא ניהול נכון של רכישת הריהוט. מלבד נושא הקיימות קיים גם האספקט הכספי, אם אפשר לנקות והספה תראה כמו חדשה, למה לקנות ספה חדשה?

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי ספות?

אחת השאלות שעולות בתחום ניקוי הספות קשור בתדירות הניקיון. בעיקרון יש שמעדיפים לנקות בכל חצי שנה וההמלצה היא לנקות פעם בשנה לפחות. יש בתים בהם הספה מתלכלכת יותר בגלל ילדים, בעלי חיים או אכילה בסלון. במקרים כאלו יכול להיות שיהיה צורך בתדירות גבוהה מפעם בשנה.

תחזוקת הספות

על מנת להוביל למצב בו הספה נקייה לאורך השנה במידה מסוימת – רצוי לבצע בה עבודות תחזוקה של ניקיון. הספה היא אחד המקומות שצוברים הכי הרבה לכלוך ומזהמים בבית וזאת משום שמשתמשים בה באופן תדיר ביותר. את עבודות התחזוקה ניתן לבצע לבד – מומלץ לשאוב אבק מהספה ולנקות מהר כתמים של דברים שנשפכים על הספה עם מטלית לחה על מנת לצמצם את נזק הכתם. ובכל מקרה, גם עם עבודות התחזוקה, מומלץ אחת לשנה לבצע ניקיון כולל ולנקות את הספה בעזרת חברת ניקוי ספות באזור תל אביב שתוכל לספק את המענה.

ניקוי ספות באזור תל אביב – כמה זמן לוקח לנקות ספה?

מדובר על עבודה של כמה שעות לכל היותר וכמובן שהניקוי תלוי במצב הספה, בגודלה ובסוג הריפוד.

יש לתאם זמן נוח בו ניתן לנקות את הספות ולפנות את הריהוט שנמצא לצדו על מנת להקל את עבודת המנקים ולחסוך להם זמן.

רצוי טרם הניקוי להבהיר מהו סוג הבד של הספה, ניתן לעשות זאת גם על ידי שליחת תמונה על מנת שחברת הניקיון תקבל אינדיקציה לגבי הניקוי.

ניקוי ספות באזור תל אביב – מה לא כדאי לעשות?

ישנם חומרים לניקוי ספות אותם ניתן לרכוש לבד ולבצע את עבודת הניקיון. חשוב מאוד לא להשתמש בחומר לא נכון על סוג הספה. במקרים מסוימים בניקיון שטחי הכתמים חוזרים לאחר כמה ימים משום שבניקיון עצמו הלכלוך לא נשטף אלא נכנס פנימה לעומק הריפוד.

ניתן להסיר ריח שתן מהספה?

במיוחד בבתים בהם יש ילדים קטנים בגיל גמילה יכולים לקרות מצבים בהם נספג שתן בספה. ראשית כל מומלץ בזמני הגמילה לעטוף את הספה בשעוונית גדולה על מנת למנוע ספיגה של שתן בספה, אך אם בכל זאת קרה והתפספס לו פיפי ניתן להסיר את הכתם בצורה פשוטה. ניתן להשרות את החלק בו נספג השתן בסודה לשתייה, לאחר הייבוש יש לשאוב אותה. לא תמיד פתרונות ביתיים אלה מסייעים בהוצאת ריח השתן וכאן המקום להכניס פנימה מקצוענים.

אנחנו כבר נמצא לכם את הפתרון

חברת בוס בעלי מקצוע שמה לעצמה מטרה – לסייע לאנשים למצוא את בעלי המקצוע במינימום זמן ובמקסימום אמינות. אצלנו ריכוז בעלי המקצוע הגדול בארץ, עם דירוג גולשים ועם חוות דעת על העבודה. אם יש צורך בשירות ניקוי ספות באזור תל אביב לא צריך לשבור את הראש, קליק אחד באתר ובעל המקצוע כבר בדרך אליך!

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

לאחר לחיצה על הכפתור ״שליחה״ הפרטים ישלחו לחמשת בעלי המקצוע המובילים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר