ראשי » ניקוי ספות » אזור הצפון

ניקוי ספות בצפון

ניקוי ספות בצפון צוות מקצועי ואמין שעושה עבודה יסודית בניקוי ספות לכל הסוגים: בד עור, זמש, סינטטי או טבעי. כדי שתהיו מרוצים בדקו האם תוכלו לסמוך על חברת הניקיון. כאן בדף תוכלו לקרוא ביקורות וחוות דעת של לקוחות ולבחור בקלות.

מקצוענים בתחום
בחר
באזור
בחר
בעיר
כל הערים
מיין לפי
בחר

הספה מלוכלכת אבל במצב מצוין ויש לך רצון לשמור אותה? איך בוחרים חברת ניקוי ספות בצפון? הספות הן מרכז הסלון ופעמים רבות גם מרכז הבית.

השימוש בספות הוא תדיר מאוד ובמקרים בהם מדובר על משפחה צעירה עם ילדים, הסיכוי שהספה תתלכלך גבוה. המודעות כיום לחיסכון ולקיימות גבוה מתמיד, אם אנשים לא צריכים, הם לא קונים חדש, גם אם הם יכולים להרשות זאת לעצמם. ניקוי ספות בצפון ניתן כיום למצוא בשפע, אך חשוב להכיר מעט את התחום ולהבין כיצד להזמין את השירות.

בנוסף לניקוי ספות בצפון – תחזוקה שוטפת

מומלץ לבצע ניקיון יסודי ומקצועי של הספות לפחות פעם בשנה. הספה צוברת:

  • אבק
  • לכלוך
  • וחיידקים

ויש צורך להוציאם בצורה יסודית. מלבד ניקוי הספה השנתי רצוי לשאוב את הספה מידי כמה ימים, לנקות במטלית לחה במקרה של כתם שנשפך עליה. חשוב לנסות להימנע ממצבים בהם נשפך על הספה חומר בעל ריח חזק כמו קפה וכשילדים עוברים גמילה מחיתולים לכסות אותה עם שעוונית גדולה.

רוצים לדעת עוד? עברו לניקוי שטיחים

בחירת ספה עם בד נוח לניקוי

כאשר נמצאים בשלב המוקדם בו רוכשים ספה, חשוב לבחור סוג בד שקל לניקוי ואינו סופג כתמים במהירות.

מומלץ לבחון מאיזה בד עשויה הספה ולזכור שבדים זולים לא יודעים להתמודד היטב עם לכלוך.

לכל סוג בד יש את אפשרויות הניקוי שלו, עורך רך למשל קל מאוד לניקוי, ישנם סוגי בד רחיצים במיוחד להם אין כתמים וישנם סוגים בהם הכתמים דבקים במיוחד. חשוב להבדיל בין הסוגים השונים ולבצע בחירה מושכלת לאחר התייעצות עם איש מקצוע.

ניקוי ספות בצפון – מה עושים כשיש כתם על הספה?

חשוב לעשות שימוש מושכל בחומרי ניקוי ולהתאימם לספה.

פעמים רבות אנשים ממהרים לנסות ולהסיר כתם ועושים פעולה הפוכה ולמעשה מגדילים ומבליטים אותו עוד יותר. חשוב לפעול מהר ככל האפשר ולרכוש חומרי ניקוי מתאימים ולפעול על פי הוראות הניקוי. אם מדובר על ספה עם בד פשוט ניתן לנסות לנקות את הכתם עם מעט מים ואבקת כביסה כמו שמכבסים בגד שהוכתם.

ניקיון ספות כחיסכון כספי

ספות הן לא פריט ריהוט זול ואם הספה טובה והבעיה היחידה איתה היא הלכלוך. מומלץ לדאוג לנקות אותה ולשמור עליה היטב כאשר ילד בבית עובר גמילה או כאשר יש כלב בבית. תמיד ישנה האופציה לרכוש ספה חדשה או לרפד אותה אבל בשני המקרים לא מדובר על מהלך זול.

ניקיון ספות, במידה והן במצב טוב למעט הלכלוך, הוא הפתרון האקולוגי, החסכוני והנכון ביותר עבור משפחות ובייחוד משפחות צעירות.

מה כולל ניקוי ספות בצפון

כמו בכל הארץ, ניקוי ספות בצפון יכלול הכנה כאשר מדברים עם חברת הניקיון. בדרך כלל יהיה צורך לראות את הספות בתמונה. לאחר שחברת הניקיון רואה את הספה היא יכולה לבצע הערכה כמה הניקוי יעלה וכמה זמן הוא ייקח. בדרך כלל מדובר על כמה מאות שקלים לניקוי ועל שעתיים עד שלוש שעות עבודה, תלוי בגודל הספות.

פותרים לך את הבעיה

חברת בוס בעלי מקצוע שמה לעצמה למטרה לספק מידע אמין, מקיף ומקצועי ללקוחות המחפשים שירותי ניקוי ספות בצפון ובכל חלקי הארץ.

למציאת בעל מקצוע לניקוי ספות לא מחכים יותר, לוחצים ועוד מעט כבר מנקים!

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

לאחר לחיצה על הכפתור ״שליחה״ הפרטים ישלחו לחמשת בעלי המקצוע המובילים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר