לוכד נחשים בדרום

ראשי » לוכד נחשים » אזור הדרום

נחש הגיע לביקור אצלכם בגינה? לוכד נחשים בדרום ישמח להגיע ללכוד אותו ולהשים אותו במקום המתאים לו. אין הדברה נגד נחשים לכן כדאי לפנות אל בעל מקצוע עם ניסיון בתחום שיבוא ללכוד את הנחש. בדקו האם יש לו המלצות.

מקצוענים בתחום
באזור

מה התפקיד של לוכד נחשים בדרום? מה עושים אם רואים נחש?

הזמנת מקצוען יכולה להיות פתרון מעולה להתמודדות עם הזוחל הזה. העניין הוא שבישראל נחשים הם בעלי חיים מוגנים על פי החוק, לכן אסור להרוג או להחזיק אותם בשבי. למעשה, גם את הפעולה של הלכידה צריך לבצע בצורה מאוד ספציפית. על מנת ללכוד נחש על פי החוק, יש צורך להעביר אותו לסביבה מיושבת ולשחרור בשמורות טבע.

החדשות הטובות הן שאפשר מלכתחילה להזמין בעלי מקצוע מוסמכים. אם בעלי המקצוע מחזיקים בהסמכה מצד רשות הטבע והגנים, הם יידעו מה לעשות כדי ללכוד את הנחש. אז בשביל להיפטר מהנחש באופן חוקי ובלי לסכן את עצמנו ואת הסביבה, זה קריטי לבחור את בעלי המקצוע הנכונים.

ככה בוחרים היום בעל מקצוע!

אתר בוס בעלי מקצוע יוכיח לך עד כמה להזמין מומחה נחשים גם בשעת חירום וגם בשגרה. לנו יש מנוע חיפוש מתקדם, שמשקלל עבורך את כל המידע הרלוונטי.

בהזנת השם של בעלי המקצוע שחיפשת, מיד יופיעו בפניך פרטים של בעלי מקצוע מיומנים ובמחיר הוגן. בגלל שככה בוחרים היום גם מומחה נחשים בדרום, כדאי להשתמש באתר שלנו הכי מהר שאפשר.

מה מיוחד בשירות של לוכד הנחשים?

התפקיד של כל לוכד נחשים מעט משתנה ביחס לאזור שבו הוא נמצא. מטבע הדברים, התנאים הגיאוגרפיים באזור הצפון למשל לא זהים לתנאים שיש באזור הדרום או המרכז. בגלל שאזור הדרום מתאפיין בתנאים גיאוגרפיים של מדבר, גם הנחשים שחיים בו עשויים להיות אחרים לגמרי.

היכרות עם האזור הגיאוגרפי היא תנאי לביצוע העבודה של מקצוען באופן יעיל. אם לא מזמינים מומחה נחשים שמכיר את האזור, מסתכנים בכך שיעבור זמן עד שהוא ימצא אותו.

חוץ מזה, ברשות הטבע והגנים ממליצים להתייחס לכל מקרה של הכשת נחש כהכשה ארסית. זה מוכיח עד כמה חשוב להזמין בעל מקצוע מיומן שיש לו את הכלים והניסיון הרלוונטיים.

אולי יעניין אותך גם לוכד חולדות הדרום

יצירת קשר עם לוכד נחשים בדרום

הדבר הראשון שכדאי לעשות אם רואים נחש זה להתרחק ממנו. יש להתרחק מהנחש לאט, בצורה עקבית ובלי תנועות פתאומיות. צריך לזכור שהנחש ככל הנראה מפחד מאיתנו מאשר אנחנו מפחדים ממנו, לכן הכי חשוב לא לגרום לו להרגיש מאוים.

הדבר השני שצריך לעשות אחרי שמתרחקים מהנחש זה לשמור איתו על קשר עין. אז גם יוצרים קשר מעשי עם בעל מקצוע ומתאמים את הביקור שלו. כמו כן, כדאי לצלם את הנחש על מנת שיהיה אפשר לדעת האם הוא באמת ארסי.

כללי זהירות בפגישה עם נחש

חשוב להרחיק מהאזור ילדים או חיות מחמד. בגלל שילדים וחיות מחמד מתנהגים בצורה אימפולסיבית, הם עלולים להסתכן.

כמו כן, אפשר למנוע הכשת נחש על ידי יציאה מהחדר ואז סגירת הדלתות. על אף החשש, יש לפעול בזהירות ולהמתין לבואו של מומחה שמכיר את האזור.

יש לנו לוכד נחשים בדרום שמתאים לך

אתר בוס בעלי מקצוע זמין עבורך בכל רגע וגם בשעת חירום. אם ברצונך להזמין לוכד נחשים בדרום במהירות, כדאי לחפש אותנו דרכנו בלי להתעכב.

טווח מחירים
מחירון
איתור נחש
300 – 320 ₪
לכידת נחש
550 – 600 ₪
לכידת נחש מורכבת
800 – 900 ₪
טיפים
מידע מקצועי
איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

איך מתמודדים עם הופעת פרעושים בבית?

יש לכם חיות מחמד בבית? לא מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר תגלו פרעושים בבית. אם לא תדעו מה

קרא עוד »

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

נכנס לכם אורח לא צפויה אל תוך הבית? מה עושים עם נחש בבית? הימצאות של נחש בבית היא ללא

קרא עוד »

הדברת ג'וקים לבד

הדברת ג'וקים לבד

הם מציפים את הבית, ומתחילים להיכנס גם לחבילות המזון על השיש. אם גם בביתכם יש תיקנים יתכן

קרא עוד »