גיזום עצים בדרום

ראשי » גיזום עצים » אזור הדרום

גיזום עצים בדרום למצוא מומחה קרוב לביתך. תוכל להיכנס ולבחור כאן בדף האתר ולערוך סינון לפי איכות איש המקצוע הקרוב לביתך. אל תבחרו סתם. בדקו לפני שאתם מזמינים את הגזום שלכם. האם יש לו ביקורות טובות שמתאימות לכם?

מקצוענים בתחום
באזור

מתלבטים האם אתם צריכים לבצע גיזום עצים בדרום? יכולות להיות לא מעט סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי זוהי הבחירה הנכונה. כמעט כל מי שיש לו גינה עם עצים, יצטרך בשלב כזה או אחר לבצע גיזום. לא משנה אם הגיזום הוא גיזום מלא של העצים או מצד שני גיזום חלקי בלבד. לכל אחת מהבחירות הללו יהיו את היתרונות אך גם את החסרונות שלה. מוטב כי תכירו את הסיבות השונות שיצריכו מכם לגזום את העצים. כך לא תגיעו לסיטואציה שבה לא תהיו בטוחים לגביה ההחלטה הסופית שלכם. מוטב כי תהיו בטוחים בכל בחירה שתעשו, בטח כאשר הבחירה קשורה לעצים בגינה. אז מהן הסיבות הכי שכיחות שיגרמו לכם לחשוב על גיזום של עצים?

גיזום עצים בדרום לשמירה על אסתטיות הגינה

אם יש לכם גינה בבית, אתם בוודאי תעשו כל מה שנדרש כדי לשמור על האסתטיות שלה. אך ברגע שהעצים גדלים ללא כל אבחנה, הם עלולים לפגוע בנראות של הגינה. כך שלעיתים הפתרון הכי אפקטיבי יהיה פשוט לגזום אותם. יש כאלה שיעדיפו לבצע את הגיזום בצורה מלאה, ויש אחרים שיעשו זאת חלקית. אך הכי חשוב זה שהגינה תהיה בטוח כמו שאתם רוצים, ולא תאבדו עליה שליטה. כי ברגע שהעצים מתחילים לגדול בצורה פרועה, אתם כבר לא תשקיעו בגינה כמו בעבר.

אולי תתעניין גם בצבעי בדרום

העץ לא מניב תמורה? כדאי לגזום אותו

עוד סיבה שיכולה להביא אתכם למסקנה כי צריך לגזום את העץ היא הרצון שהוא יספק תמורה.

לעיתים כאשר עצים לא מספקים תמורה, ניתן יהיה לגזום אותם כדי לעודד את הצמיחה. לאחר הגיזום, העץ יכול לגדול בצורה שונה, ובסוף הוא גם יספק לכם את התמורה הרצויה. גם כאן ניתן לבחור בין גיזום מלא לבין גיזום חלקי, כל אחד על פי רצונותיו. הכי חשוב זה שבסופו של יום העץ יהיה כזה שתוכלו להנות ממנו בכל דרך שהיא.

גיזום עצים בדרום כדי לשמור על הבטיחות

כאשר אנו שותלים עץ, קשה מאוד לדמיין לאילו ממדים הוא עוד עלול להגיע. לכן כאשר העץ גדל, המציאות עשויה לעלות על כל דמיון. במקרה כזה עלולה להיות סכנה שתיפגע בכם או בתשתיות השונות הנמצאות בקרבת מקום. אם אתם מבחינים כי סכנה עלולה להתרחש בקרוב, מוטב כי תפעלו במהירות. תוכלו לגזום את העץ הישן על מנת לאפשר לו לגדול בצורה שונה. כך בכל פעם שהוא יהווה סכנה יהיה עליכם לפעול במהירות כדי למנוע אותה.

נמאס לכם מהעץ? תוכלו לגזום אותו

קחו בחשבון כי ברגע שיהיה לכם את אותו העץ לאורך זמן – אולי ימאס לכם ממנו. אל תשאירו את העץ בגינה שלכם, אם אתם לא יכולים לראות אותו. מוטב כי תחליפו את העץ הספציפי הזה בעץ מסוג שונה לחלוטין. כי בסוף הגינה חייבת להיות האזור שאותו אתם הכי אוהבים בבית שלכם. יש מבחר ענק של עצים מכל הסוגים, ולכן תוכלו לבחור את האפשרות האידיאלית. תבחרו את העץ שאתם הכי רוצים לראות אצלכם בגינה. לאחר גיזום עצים בדרום, תוכלו לבחור איזה עץ תרצו לשתול במקומו.

טווח מחירים
מחירון
גיזום עץ קטן
400 – 500 ₪
פינוי עץ שנפל
1,100 – 1,400 ₪
מנוף לגיזום העץ
1,300 – 1,600 ₪
טיפים
מידע מקצועי
כריתת עצים

כריתת עצים

לאורך השנים העץ היה חברו הטוב של האדם. הוא יצר ממנו רהיטים, בתים ואפילו ניזון ממנו. אך,

קרא עוד »

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

מה עושים עם נחש בבית? זה הזמן לגלות

נכנס לכם אורח לא צפויה אל תוך הבית? מה עושים עם נחש בבית? הימצאות של נחש בבית היא ללא

קרא עוד »

פעם אחת ולתמיד - איך להיפטר מיתושים?

פעם אחת ולתמיד – איך להיפטר מיתושים?

רוצים לדעת איך להיפטר מיתושים? במאמר הבא אנו נציג בפניכם את השיטות הכי יעילות להתמודד

קרא עוד »