חשמלאי ברמת גן

ראשי » חשמלאי » מחוז תל אביב » רמת גן

החשמל נפל לכם בדיוק לפני שבת? מחפשים מומחה דחוף מעכשיו לעכשיו? חשמלאי ברמת גן זמינות לעבודה מידית. כדי להוריד מכם הפתעות של קצר בבית כדאי לערוך בדק בית על ידי מומחה אחת לחצי שנה לבדוק שהכל תקין ועובד כמו שצריך.

מקצוענים בתחום
באזור

מחיפוש די פשוט בגוגל, לא יהיה קשה למצוא חשמלאי ברמת גן. עם זאת, כדאי לוודא שמדובר על איש מקצוע מומחה ואמין. במאמר שלפניכם תוכלו לגלות מידע שימושי לעת בחירתכם באיש מקצוע אמין באזורכם.

מתי יש צורך להזמין חשמלאי ברמת גן

לפעמים השירות של חשמלאי מתבטא במתן פתרונות למצבים טכניים קטנים כגון: תיקון קצר בבית/במשרד, החלפת התקנת גופי תאורה חדשים, או החלפת שקע פגום ועניינים טכניים אחרים נוספים. לצד זאת, לעיתים מדובר על משימה מורכבת יותר כמו, החלפה כוללת של מערכת החשמל במבנה ישן, או שדרוג אספקת החשמל בבית.

בעקבות הטכנולוגיה המודרנית, די טבעי שנוצר הצורך בשדרוג מערכת אספקת החשמל בבית. המזגנים המודרניים הינם משוכללים יותר מבעבר. מאידך, בזמן שמפעילים הרבה מכשירים חשמליים בבית, צריך להתחשב ביכולת אספקת החשמל בבית. זו היא דוגמה קלאסית הממחישה את הצורך בשדרוג מערכת אספקת החשמל בית. במצב הנ"ל, המשימה של החשמלאי תהיה לשדרג את אספקת החשמל (מחד פאזי, לתלת פאזי).

במילים פשוטות יותר, מדובר על שדרוג המאפשר שימוש ב 75 אמפר, במקום ב 25 בלבד.

לעמוד הראשי של האתר בוס בעלי מקצוע

מיהו חשמלאי עם הסמכה

בין אם מדובר על עבודות "קטנות", ובין אם מדובר על משימות מורכבות, כדאי מאוד לוודא שהחשמלאי המבצע הינו מורשה לתפקיד. במקצועות החשמל בישראל, ישנן דרגות הסמכה. הכוונה על מקצוע המצריך הסמכה ואישורים מיוחדים לעבוד בתחומי החשמלאות השונים.

חשמלאי מומחה הינו חשמלאי שיש לו רשות חוקית לבצע את כל עבודות החשמל בבית. כמו כן, לחשמלאי מומחה יש רשות חוקית לתכנן עד 80X30 אמפר.

ישנן דרגות גבוהות בתחום החשמלאות כמו, חשמלאי מהנדס, או חשמלאי טכנאי ודרגות גבוהות אחרות נוספות. אך ביצוע עבודות חשמל בבתים פרטיים, אינו מצריך אנשי מקצוע בדרגות כה גבוהות.

חשמלאי מעשי יכול להתאים במקרים של תקלות קטנות. אך כשמדובר על משימות יותר מורכבות כמו, החלפה כוללת של מערכת החשמל במבנה ישן, או שדרוג אספקת החשמל בבית, יש צורך בחשמלאי מוסמך.

לא להתפתות למחיר של חשמלאי ללא תעודה

מערכת החשמל בבית היא לא משחק ילדים. לכן, לא כדאי לתת לשכן ממול, או לאיש שאינו מומחה בתחום לבצע את עבודות החשמל בבית שלכם. שימוש בחוטים לא נכונים למשל, עלול לגרום לזרם גבוה מדי ומאידך לגרום גם לסיכון.

כמו כן, חיבורים רופפים, עלולים לגרום להתחממות אזורית, מה שעלול להוות סיכון ביטחוני לדיירי הבית. לעבודה רשלנית בתחום החשמל, ישנן גם השלכות כלכליות. העברת חוטים בתוך קירות הבית ללא צינור מבודד, עלולה להוביל לקשיים בתיקונים עתידיים ואף לסכנה.

המסקנה הדי ברורה היא, שהחסכון הזמני שאיש מקצוע לא מומחה מספק, לא יהיה משתלם בעליל. מקווים שעזרנו לכם בתהליך מציאת חשמלאי ברמת גן.

זכרו: תנו רק לאיש מקצוע אמין ומוסמך לבצע את עבודות החשמל בבית/המשרד שלכם.

טווח מחירים
מחירון
ביקור חשמלאי 200 – 280 ₪
החלפת שקע 300 – 320 ₪
החלפת פקק בארון חשמל 320 – 350 ₪
החלפת ממסר פחת 350 – 380 ₪
טיפים
מידע מקצועי
בדיקת הפסקת חשמל

בדיקת הפסקת חשמל

האור נכבה פתאום, והדבר הראשון שאתם עושים הוא להגיע לארון החשמל כדי לבדוק אם אחד המפסקים

קרא עוד »

היתרונות של בדיקת חשמלאי מוסמך

היתרונות של בדיקת חשמלאי מוסמך

רוצים לבצע בדיקה של מערכת החשמל בבית? על מנת שזה יקרה יהיה עליכם להזמין בדיקת חשמלאי

קרא עוד »

סוגי חשמלאים: איך תבחרו את החשמלאי המתאים?

סוגי חשמלאים: איך תבחרו את החשמלאי המתאים?

קיימים כל מיני סוגי חשמלאים, והמשימה שלכם תהיה לעשות בחירה נכונה. מראש תצטרכו לדעת איזה

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות