חשמלאי בחולון

ראשי » חשמלאי » אזור המרכז » חולון

חשמלאי בחולון עושה עבודות: החלפת גופי תאורה, החלפת לוח חשמל, שינוי החשמל בבית, הוספת נקודות חשמל בבית. מ-עבודות קלות ועד למורכבות המצריכות עבודה יסודית. חשוב שתבחרו חשמלאי שאתם סומכים על עבודתו.

מקצוענים בתחום
באזור

רבים מתייחסים אל נושא החשמל ובעיותיו באופן טכני ותו לא. בעיות חשמל אינן רק בעיות טכניות, אלא להן השלכה של ממש על איכות חיינו ועל ביטחוננו האישי, כשאנו נתקלים בבעיות חשמל רובנו נוטים לסמוך על המלצת מכרים על חשמלאי מסוים שבעבר עשה עבורם עבודה טובה במחיר טוב, וחלקנו אף נוטים להסתפק רק במספר המלצות ברשת, אם כך, לבחירת חשמלאי טוב חשיבות מכרעת. כיצד תדעו לבחור חשמלאי בחולון? במאמר הבא ליקטנו עבורכם שישה כללי זהב שכדאי לאמץ בעת בחירת חשמלאי.

חשמלאי בחולון – כלל א' – רישיון

כשם שאינכם סומכים על כל אדם המציג ידע ברפואה ללא הצגתו כרופא רשמי בעל רישיון, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנושא כה רגיש ומסוכן, החשמל, חשמלאי בחולון וכך גם כל חשמלאי, בראש ובראשונה חייב להחזיק ברישיון ממשלתי המתיר לו לעסוק בתחום החשמל, ישנן סוגים שונים של רישיונות, כאשר כל סוג מאפשר למחזיק בו לבצע פעולות מסוימות ההולמות את ההכשרה שעבר.

להלן דוגמאות לסוגי הרישיונות הקיימים:

  • חשמלאי עוזר

בעל מקצוע המחזיק ברישיון כזה אינו מורשה לעבוד באופן עצמאי אלא חייב להימצא תחת פיקוחו של חשמלאי מוסמך.

  • חשמלאי מעשי

רישיון חשמלאי מעשי מתיר לבצע פעולות ספציפיות בלבד וחשמלאי המחזיק ברישיון כזה, גם הוא חייב להימצא תחת פיקוחו של חשמלאי מוסמך.

  • חשמלאי ראשי

חשמלאי ראשי יכול לבצע את כלל סוגי העבודות, במסגרת הביתית, ואינו מחויב בפיקוח של חשמלאי מוסמך.

כלל ב' – חשמלאי ומכשירי חשמל לא הולכים יחד

כלל שני: חשמלאי איננו טכנאי

רבים טועים בהנחה כי חשמלאי ודאי מבין גם במכשירי חשמל שונים. גם כאשר מתעוררת בעיה חשמלית כתוצאה ממכשיר חשמלי שאיננו תקין, אין זו סיבה להרים טלפון ולזמן חשמלאי, כיוון שמקור הבעיה הוא במכשיר החשמלי, מתפקידו של הטכנאי לעומת זאת, לאתר ולפתור בעיות שונות הקשורות למכשירים חשמליים, באופן עקיף או ישיר.

כלל ג': אישיות החשמלאי

מלבד חשיבות החזקת רישיון עבודה מתאים, בחירה נכונה של חשמלאי נוגעת גם לאופיו ותכונותיו. חשמלאי טוב צריך להיות צריך להציג יכולת הקשבה, דיוק, עמידה בזמנים ואמינות, גם אם מצאתם חשמלאי עם רישיון בדרגה גבוהה, אין זה מעיד על אמינות או אחריות ולכן אם הציעו לכם חשמלאי שכזה, עדיף לכם להשקיע עוד מעט זמן מאמץ ולחפש אחד אחר.

כלל ד': המלצות על חשמלאי בחולון

מלבד תשאול מכרים או משפחה, חשוב לערוך חיפוש קצרצר ברשת אודות החשמלאי. באתרי אינטרנט שונים תוכלו למצוא מידע רב על חשמלאים שונים ואף לצפות בביקורות ותגובות הגולשים. כפי שנאמר בתחילה, אין לסמוך על המלצות הרשת בלבד ולוודא את קיומם של כללים נוספים.

כלל ה': מחיר

מחירי בעלי המקצוע שונים מאזור לאזור

למשל חשמלאי בחולון כנראה יהיה זול יותר מחשמלאי בתל אביב, זכרו לסכם עם החשמלאי את המחיר על עבודתו, אף כאשר מדובר בבעיה קטנה ופשוטה יחסית. כך תמנעו עוגמת נפש רבה העשויה להיגרם מחוסר שביעות רצון באשר לתשלום.

כלל ו': לוח הזמנים

כאשר הנכם זקוקים לעבודות חשמל רבות כגון בעת שיפוץ הבית או מפאת שרשרת בעיות מורכבות, בקשו מהחשמלאי לוח זמנים מסודר וברור, ידיעה זו תסדר לכם את הראש ותאפשר לכם רוגע בכל הקשור לבעיות החשמל, וכן גם תגביר את תחושת המחויבות של בעל המקצוע כלפי העבודות שעליו לבצע.

טווח מחירים
מחירון
ביקור חשמלאי 200 – 280 ₪
החלפת שקע 300 – 320 ₪
החלפת פקק בארון חשמל 320 – 350 ₪
החלפת ממסר פחת 350 – 380 ₪
טיפים
מידע מקצועי
מזמינים חשמלאי? הזמינו איש מקצוע עם רישיון חשמלאי

מזמינים חשמלאי? הזמינו איש מקצוע עם רישיון חשמלאי

כל אחד מאיתנו משתמש במוצרים חשמליים על בסיס קבוע. מהסיבה הזאת חשמלאים היו ונשארו מאנשי

קרא עוד »

בדיקת הפסקת חשמל

בדיקת הפסקת חשמל

האור נכבה פתאום, והדבר הראשון שאתם עושים הוא להגיע לארון החשמל כדי לבדוק אם אחד המפסקים

קרא עוד »

סוגי חשמלאים: איך תבחרו את החשמלאי המתאים?

סוגי חשמלאים: איך תבחרו את החשמלאי המתאים?

קיימים כל מיני סוגי חשמלאים, והמשימה שלכם תהיה לעשות בחירה נכונה. מראש תצטרכו לדעת איזה

קרא עוד »

×

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

הטופס נשלח בהצלחה.

בעל מקצוע?

רוצה לבנות כרטיס ביקור דיגילי חינם?

כרטיס מעוצב ללא עלות

רוצה לקבל טלפונים מלקוחות חדשים ללא הפסקה?
קבל מאיתנו הצעת מחיר לבנייה וקידום העסק שלך!

הצעה משתלמת ללא התחייבות