תיקון תריסים עשה זאת בעצמך

תיקון תריסים עשה זאת בעצמך

תוכן עניינים

לכל תריס בבית שלנו יש תפקיד מאוד משמעותי, וכאשר התריסים לא עובדים עלינו לפעול בהקדם. אנו לא נוכל להשאיר את התריסים הרוסים, אך בו בזמן לא נרצה להזעיק איש מקצוע. לשמחתכם במדריך הבא תוכלו ללמוד איך לתקן את התריסים בעצמכם. תיקון תריסים עשה זאת בעצמך זה לא דבר כל כך קשה. אך מוטב שתדעו באילו מקרים מוטב לכם לעשות זאת ובאילו מקרים זה לא כדאי. כך תוכלו לדעת כי ההצלחה היא רק עניין של זמן, פשוט עליכם לעשות את הפעולה. פעולה שתסייע לכם להחזיר את התריסים לתפקוד התקין שלהם.

היכנסו להתרשם מאינספור מתקני תריסים מומלצים!

עליכם לאבחן את התקלה

עוד לפני שנדבר על תיקון תריסים עשה זאת בעצמך, עליכם בכלל להבין מהי התקלה. יכולות להיות מספר רב של תקלות שמונעות מכם להשתמש בתריס. לכן ברגע שתאבחנו את התקלה, יהיה קל יותר להתקדם. האבחון המדויק של התקלה יסייע לכם לצעוד קדימה בבטחה אל עבר תיקון התריס. אם לא תאבחנו את התקלה, אתם תמצאו את עצמכם מדשדשים במקום.

תיקון תריסים שבורים עשה זאת בעצמך

התקלה הנפוצה ביותר היא כאשר אחד מהתריסים פשוט נשבר לחלוטין. התיקון הוא יחסית מאוד פשוט, וכל מה שנדרש מכם לעשות זה לרכוש תריס דומה. אחרי שתרכשו את התריס המתאים ביותר, עליכם להחליף אותו בתריס השבור. הוציאו את החלון החוצה, ותבצעו את ההחלפה שהיא יחסית פשוטה. כך תוכלו להחזיר לעצמכם את האפשרות להשתמש בתריס כמו שהשתמשתם עד כה.

תיקון תריס תקוע – כך תעשו זאת

יכולות להיות מספר רב של סיבות שגורמות לתריס לא לעבוד. הסיבה היחידה שתוכלו לתפעל בשיטת עשה זאת בעצמך היא לשמן את המסילה. כך שבכדי שתוכלו לנסות לתקן את הבעיה, עליכם פשוט לשמן את המסילה. לאחר המתנה קצרה, תוכלו לראות האם זוהי הבעיה שהביאה את התריס לא לעבוד. אנו יכולים לספר לכם כי ברוב המקרים הפרוצדורה הזאת עשויה לפתור את התקלה.

היכנסו לקבל מידע על מחירון תיקון תריסים!

תיקון תריסים רופפים עשה זאת בעצמך

לפני שהתריסים נשברים הם לרוב יהיו רופפים, ואתם תתקשו להשתמש בהם. במקרה כזה אינכם צריכים להחליף את התריס כולו, כל עוד הוא עדיין תקין. כל מה שנדרש מכם לעשות זה להחליף את הפינים הישנים בפינים חדשים. ברוב המקרים תראו איך פתאום תוכלו להשתמש בתריסים כמו שהייתם משתמשים בעבר. ההחלפה של הפינים היא מאוד פשוטה, ואפילו אנשים ללא ניסיון יכולים לעשות זאת בהצלחה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Twitter
LinkedIn

טיפים נוספים

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

הפרטים ישלחו למקצוענים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר