איך מנקים שטיח כמו מקצוענים?

איך מנקים שטיח

תוכן עניינים

רוצים לדעת איך מנקים שטיח כמו מקצוענים? כיום השטיחים חזרו לאופנה, ולא מעט אנשים רוצים שטיח מרשים שישדרג את הבית כולו. היתרונות של השטיח הם ידועים ובולטים לכל עין, אך החיסרון הוא כמובן הצורך לנקות אותו. ניקיון של שטיח הוא הכרחי כדי שתוכלו לשמור עליו, ולהמשיך ליהנות ממנו לאורך זמן. אם לא תנקו את השטיח באופן קבוע, הוא יישחק וייהרס במהירות. לא חבל שהשטיח שהשקעתם עליו לא מעט כסף ייהרס או יישחק תוך זמן קצר? לשמחתכם, יש כמה מיני שיטות שונות שיאפשרו לכם לנקות את השטיח כמו מקצוענים. לא תמיד תצטרכו להיכנס לאתר בוס בעלי מקצוע ולהזמין חברת ניקיון מקצועית.

איך מנקים שטיח? הכינו את הציוד מראש

לפני שאתם יוצאים אל המשימה, מוטב כי תוודאו שיש לכם את הציוד הדרוש. אל תתחילו לנקות את השטיח, בלי שאתם מוכנים לכך מראש. לא מעט אנשים מתחילים לבצע את הניקוי בלי לבחון את השטח, ולכן הם נאלצים לעצור באמצע. בדיקה מקדימה תביא אתכם למצב שבו לא תצטרכו לעצור את הניקיון באמצע. תוכלו להתחיל את הניקוי של השטיח, וגם לסיים אותו במהירות.

בואו להתרשם מחברות ניקוי השטיחים המובילות בתחום

שלב ראשון: שואבים את השטיח

על מנת שתוכלו לדעת איך מנקים שטיח, יהיה עליכם לחלק את התהליך לשלבים. השלב הראשון הוא השלב שבו אתם שואבים את השטיח. השאיבה היא הכרחית על מנת שתוכלו להסיר את כל הלכלוך העקשן. הרי בתוך השטיח יש לא מעט לכלוכים שאינם יכולים לראות אותם. על ידי שאיבה איכותית של השטיח תוכלו לדעת כי הלכלוך הזה ייעלם. גם אם למראית עין השטיח נראה נקי, אל תוותרו על השלב הזה. תוודאו כי הוא מתבצע בצורה הכי מקצועית שיש.

שלב שני: מנקים את השטיח עם חומרים רלוונטיים

השלב הבא לשאלה איך מנקים שטיח? הוא השלב שבו תנקו את השטיח בעצמו. אך חשוב להבהיר כי את השטיח חובה לנקות עם חומרים רלוונטיים. כלומר עם חומרי ניקוי אשר מתאימים לשטיח הספציפי שיש לכם. אל תנקו את השטיח עם חומרי ניקוי לא מתאימים, כי תשלמו על כך ביוקר. כל העבודה הקשה עלולה עוד לרדת לטמיון.

אולי יעניין אותך גם ניקוי ספות

שלב שלישי: איך מנקים שטיח? מייבשים אותו ביסודיות

אחרי שסיימתם לשאוב את השטיח ולנקות אותו במקצועיות, כעת מגיע עוד שלב חשוב. השלב האחרון הוא השלב שבו אתם נדרשים לייבש את השטיח. חובה עליכם לוודא כי השטיח ייבש לחלוטין עוד לפני שאתם משתמשים בו. אם השטיח לא יהיה יבש, הוא עלול להיהרס תוך זמן קצר. לכן אל תהיו פזיזים ואל תחזירו את השטיח למקומו עוד לפני שהוא מתייבש. תשימו את השטיח מחוץ לבית על מנת שהוא יתייבש מקרני השמש. תהליך אמור לקחת כמה שעות, לאחריו תוכלו להשתמש בשטיח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Twitter
LinkedIn

טיפים נוספים

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

×

התחבר למערכת כדי לתת סקירה

[rlb_sms_with_mesereser_form]
×

נא למלא שם ושם משפחה

Please fill in your mobile number.

הפרטים ישלחו למקצוענים בתחום

×
אנא בחר אזור לפני בחירת העיר