לוכד עכברים בתל אביב

ראשי » לוכד עכברים » מחוז תל אביב

שמעתם רחשים בבית או איזה משהו שרץ במהירות מקצה לקצה? כן כנראה שיש לכם עכבר בבית. אל תדאגו פונים עכשיו ללכוד מקצועי, לוכד עכברים בתל אביב יעשה לכם עבודה נקייה ומקצועית. יאתר את העכבר וישחרר אותו במקומו הטבעי.

מקצוענים בתחום
באזור

לא תמיד תרצו להזעיק לוכד עכברים בתל אביב על ההתחלה. בהתחלה אתם ככל הנראה תנסו לתפוס את העכבר באופן עצמאי. אך תפיסה של עכבר זוהי לא משימה כל כך קלה, ולעיתים לא תהיה לכם ממש ברירה. במאמר הבא תדעו על סוגי המלכודת הכי נפוצות שבהן תוכלו לבחור. לכל מלכודת יש את היתרונות אך גם את החסרונות שלה. מוטב כי תכירו את כל האפשרויות השונות כדי לעשות בחירה טובה.

לוכד עכברים בתל אביב ממליץ על מלכודת קפיץ

ככל הנראה הסוג הזה של המלכודת הוא הסוג הכי נפוץ. המלכודת הזאת היא יחסית פשוטה, אך היעילות שלה גבוהה במיוחד. בתוך המלכודת ישנו פיתוי שהוטמן מראש על מנת למשוך את העכבר. המלכודת מונחת באזור שבו העכבר אמור לשהות בו, לעיתים צריך להמתין זמן מסוים. לאחר שהעכבר יבחין במלכודת הוא יכנס לתוכה בגלל הפיתיון, והיא תינעל עליו. כך יהיה ניתן לתפוס את העכבר בלי לפגוע בו.

אולי תתעניין באילוף כלבים תל אביב

ישנה אפשרות לבחור במלכודת דבק לתפיסת העכבר

אומנם המלכודת הזאת פחות אהודה על כל מומחה עכברים – אך היא יעילה. הסיבה שהמלכודת הזאת פופולרית היא שהיא מגיעה ביחד עם תג מחיר מאוד אטרקטיבי. כל מי שירצה לתפוס עכבר בלי להשקיע כסף רב יוכל לבחור באפשרות הזאת.

גם כאן מטמינים בתוך המלכודת פיתיון שאמור לגרום לעכבר להיכנס לתוכה. אחרי שהעכבר נכנס אל תוך המלכודת הוא בעצם נדבק בדבק  ללא יכולת לצאת החוצה.

לוכד עכברים בתל אביב משתמש במלכודת כלוב

המלכודת הזאת היא המלכודת הכי הומנית שיש, וזוהי גם האפשרות של כל אנשי המקצוע. העכבר שנתפס בתוך המלכודת הזאת לא יפגע, וניתן יהיה לשחרר אותו במקום כזה או אחר. השיטה עצמה היא דומה לכל השיטות האחרות במלכודות שעליהן דיברנו. בתוך המלכודת שמים פיתיון על מנת למשוך את העכבר לתוכה. אחרי שהעכבר נכנס אל תוך המלכודת הוא פשוט ננעל בתוכה. אך יהיה ניתן לשחרר אותו לאחר שהוא נתפס בתוך המלכודת.

אולי יעניין אותך גם לוכד חולדות תל אביב

האפשרות הכי פחות יעילה – מלכודת חשמל

כמעט כל לוכד עכברים בתל אביב יספר לכם עד כמה המלכודת הזאת לא מומלצת. היא לא מומלצת בגלל הדרך שבה היא מטפלת בעכבר, ולא בגלל היעילות שלה. מבחינת יעילות אפשר להגיד כי היא הכי יעילה מבין כל האפשרויות שעליהן דיברנו. קל מאוד למשוך את העכבר אל תוך המלכודת, אך המלכודת הזאת הורגת את העכבר. כאשר העכבר נכנס אל תוך הכלוב הוא פשוט מתחשמל למוות. כך שאם אתם רוצים לפעול בדרכים הומניות, מוטב כי תבחרו מלכודות אחרות. יש מלכודות שיכולות לבצע את העבודה בצורה יעילה לא פחות מהאפשרות הזאת.

טווח מחירים
מחירון
לכידת עכבר בבית
300 – 350 ₪
לכידת עכבר בחוץ
400 – 450 ₪
עכברים בבורות ביוב
450 – 500 ₪
טיפים
מידע מקצועי
הדברת ג'וקים לבד

הדברת ג'וקים לבד

הם מציפים את הבית, ומתחילים להיכנס גם לחבילות המזון על השיש. אם גם בביתכם יש תיקנים יתכן

קרא עוד »

איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

איך מרחיקים יונים? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם!

רוצים לדעת סוף כל סוף איך מרחיקים יונים בצורה יעילה? יש לא מעט פתרונות שיכולים לעלות

קרא עוד »

איך ללכוד עכבר – מה אתם מוכרחים לדעת?

איך ללכוד עכבר – מה אתם מוכרחים לדעת?

גיליתם כי מסתובב לכם עכבר ממש מתחת לאף בתוך הבית? זוהי ככל הנראה הסיבה שהגעתם למאמר

קרא עוד »