מחירון בעלי מקצוע

בחירת מנוע לתריס חשמלי – מה צריך להביא בחשבון?

בחירת מנוע לתריס חשמלי

תוכן עניינים

צריכים להחליף מנוע ישן לתריס החשמלי? לעיתים החלפת המנוע תאפשר לכם להחזיר את התריס החשמלי לתפקוד התקין. למי שחשוב כי בחירת מנוע לתריס חשמלי זה לא מסובך, אז מובן שהמחשבה היא לא נכונה. כיום תוכלו למצוא מבחר ענק של מנועים שונים, כאשר כל אחד מהם מביא תועלת אחרת. לכן יהיה עליכם לנסות להבין איזה מנוע יוכל לשמש אתכם בצורה הכי טובה שיש. אנו כמובן החלטנו להרים את הכפפה, על מנת להסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו לבחור הכי נכון. עד שאתם כבר מחליפים מנוע לתריס החשמלי, האינטרס שלכם הוא שתבחרו מנוע שיחזיק זמן רב.

בחירת מנוע לתריס חשמלי על פי משקל

לכל מנוע יש את המשקל המקסימלי שאותו הוא יכול לשאת. כדי שתוכלו לעשות בחירה נכונה, עליכם לבחור את המנוע שמתאים לתריס שיש לכם. לכל תריס יש את המשקל שלו, ומשקל הנשיאה של המנוע חייב להיות תואם. במקרה שבו התריס יהיה כבד עבור המנוע, אתם תמצאו את עצמכם מחליפים את המנוע שוב תוך זמן קצר. אם כבר אתם בוחרים מנוע חדש, תוודאו כי הוא יכול להניע את התריס בקלות.

היכנסו לרשימה המלאה של טכנאי התריסים המומחים ביותר

מהירות התנועה של המנוע בעת ההפעלה

עוד פרמטר שאתם צריכים לבחון בעת בחירת מנוע לתריס חשמלי הוא מהירות התנועה. לכל מנוע יש מהירות תנועה משלה, וככל הנראה כבר יצא לכם לראות זאת בתריסים חשמליים. תנסו למצוא את המנוע שפועל במהירות שהכי תתאים לדרישות שלכם. יש כאלה שירצו שהמנוע יפעל במהירות, ויש אחרים שיעדיפו שהמנוע יפעל באיטיות. לשמחתכם תוכלו למצוא מגוון רחב של מנועים שכל אחד פועל במהירות שונה. אז רק תדאגו לשים לב לנושא הזה טרם הבחירה.

אולי יעניין אותך גם ניקוי משרדים

בחירת מנוע לתריס חשמלי על פי ממשק ההפעלה

המנוע הוא בעצם האלמנט שאמור לגרום לתריס להפוך להיות תריס חשמלי. ללא המנוע, התריס שיש לכם בבית לא יהיה תריס חשמלי – אלא רק תריס רגיל. ממשק ההפעלה של המנועים משתנה בהתאם לסוג המנוע שאותו אתם בוחרים. יש מנועים שניתן להפעיל אותם על ידי כפתור, ויש מנועים שניתן להפעיל אותם באמצעות שלט. לכל מנוע יש דרך הפעלה אחרת, והיא חייבת להתאים לכם. תדאגו כי אתם בוחרים במנוע שיהיה לכם קל להפעיל אותו.

תחפשו מנועים שיכולים להיות מופעלים עם חיישנים

בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים כיום, בחירת מנוע לתריס חשמלי היא לא עניין של מה בכך. אם בעבר התריס היה מופעל רק על ידי הכפתורים השונים, כיום תוכלו להוסיף לו גם חיישנים. החיישנים יסייעו לשמור על הבטיחות בעת הפעלת התריס החשמלי. לדוגמה שהתריס לא יפעל כאשר יש חפץ כזה או אחר הנמצא מתחתיו. כך תוכלו למנוע מראש סיטואציות שעלולות להיות סיטואציות לא נעימות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Pinterest
LinkedIn

טיפים נוספים